Більшість сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовується до сімейних форм виховання

Дата: 14.09.2021 16:52
Кількість переглядів: 333

Фото без описуКількість влаштованих до прийомних сімей (ПС) та дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, постійно збільшується. Про це повідомив генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики Руслан Колбаса.

За його словами, в минулому році до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу було влаштовано близько 2 тисяч дітей, в той час, як у 2017 році – понад 1,6 тисяч.

«Виховання дітей у сім’ї – це найкраще для дитини, адже саме у родині вона отримує більше піклування і тепла, ніж в інтернаті. Тому державна політика спрямована на те, щоб дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування, була максимально швидко влаштована в родину: прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, під опіку, піклування», – підкреслив Руслан Колбаса.

Він також зазначив, що наразі у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу виховується понад 14,7 тисяч дітей, що майже на 700 дітей більше, ніж було на початок минулого року.

Загалом, в Україні працює понад 1,2 тисячі дитячих будинків сімейного типу та понад 3 тисячі прийомних сімей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь