Горохівська міська громада
Волинська область, Луцький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Розклад руху автобусів по автостанції «Горохів»

МАРШРУТ

ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ З АС «ГОРОХІВ»

Луцьк — Антонівка

05:45

Горохів — Кисилин

05:45

Горохів — Коритниця

05:45

Горохів — Сокаль

06:00

Горохів — Локачі ч/з Шельвів

06:00

Горохів — Козятин

06:00

Горохів — Затурці

06:00

Горохів — Завидів

06:00

Горохів — Красів

06:10

Горохів — Печихвости

06:20

Горохів — Скригове

06:25

Луцьк — Іваничі

06:35

Луцьк — Моршин

06:35

Горохів — Охлопів

06:40

Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль

06:50

Горохів — Завидів

06:50

Горохів — Козятин

06:50

Луцьк — Львів

06:55

Горохів — Борисковичі ч/з Брани

07:00

Горохів — Рачин

07:00

Горохів — Нововолинськ

07:10

Горохів — Ниви-Губинські

07:15

Ужгород — Луцьк

07:15

Луцьк — Львів

07:30

Горохів — Волиця-Дружкопільська

07:35

Луцьк — Львів

07:35

Жовтневе — Луцьк

07:40

Горохів — Берестечко

07:40

Горохів — Локачі

07:45

Червоноград — Луцьк

07:45

Луцьк — Червоноград

07:45

Охлопів — Луцьк

07:50

Горохів — Бистровиця

07:50

Горохів — Марковичі

07:50

Нововолинськ — Тернопіль

07:55

Горохів — Холонів

08:00

Луцьк — Львів

08:00

Берестечко — Луцьк

08:00

Горохів — Борисковичі ч/з Брани

08:15

Печихвости — Луцьк

08:15

Кузнецовськ — Львів

08:15

Горохів — Холонів

08:25

Антонівка — Луцьк

08:25

Горохів — Володимир-Волинський

08:30

Іваничі — Луцьк

08:35

Луцьк — Червоноград

08:40

Луцьк — Трускавець

08:50

Горохів — Нововолинськ

08:55

Старий Загорів — Луцьк

09:00

Львів — Луцьк

09:05

Рожище — Львів

09:15

Луцьк — Іршава

09:25

Луцьк — Львів

09:30

Сокаль — Луцьк

09:33

Горохів — Бистровиця

09:45

Львів — Луцьк

09:45

Горохів — Рачин

09:45

Горохів — Красів

09:50

Горохів — Козятин

09:50

Луцьк — Львів ч/з Червоноград

09:55

Горохів — Ковель

10:00

Горохів — Озірці

10:00

Горохів — Сокаль

10:00

Горохів — Ржищів

10:05

Шацьк — Тернопіль

10:10

Горохів — Мар'янівка

10:15

Горохів — Борисковичі ч/з Брани

10:15

Краснилівка — Берестечко

10:20

Диковини — Луцьк

10:20

Горохів — Марковичі

10:20

Львів — Луцьк

10:30

Горохів — Коритниця

10:30

Горохів — Затурці

10:40

Луцьк — Ужгород

10:40

Горохів — Холонів

10:45

Горохів — Печихвости

10:45

Горохів — Нововолинськ

10:50

Горохів — Луцьк

11:00

Львів — Луцьк

11:00

Горохів — Холонів

11:00

Горохів — Ватин

11:05

Горохів — Бистровиця

11:10

Луцьк — Охлопів

11:10

Червоноград — Луцьк

11:15

Горохів — Цегів

11:15

Горохів — Борисковичі ч/з Брани

11:20

Луцьк — Львів

11:30

Горохів — Рачин

11:45

Луцьк — Берестечко

11:50

Горохів — Щецин (Пол)

11:55

Луцьк — Нововолинськ ч/з Білопіль

11:55

Горохів — Завидів

12:00

Горохів — Козятин

12:00

Новий Розділ — Луцьк

12:00

Горохів — Ржищів

12:00

Горохів — Скригове

12:00

Луцьк — Львів

12:10

Горохів — Богунівка

12:15

Іваничі — Луцьк

12:20

Нововолинськ — Ниви-Губинські

12:25

Горохів — Ватин

12:30

Горохів — Нововолинськ

12:30

Горохів — Ковель

12:35

Луцьк — Львів

12:40

Червоноград — Луцьк

12:43

Горохів — Марковичі

12:45

Горохів — Скригове

12:45

Львів — Луцьк

12:50

Луцьк — Львів

13:00

Горохів — Холонів

13:00

Буковель — Луцьк

13:05

Горохів — Локачі

13:10

Луцьк — Антонівка

13:10

Охлопів — Луцьк

13:15

Горохів — Печихвости

13:20

Горохів — Ржищів

13:20

Львів — Луцьк ч/з Червоноград

13:20

Луцьк — Іваничі

13:30

Горохів — Локачі

13:30

Луцьк — Львів

13:45

Сокаль — Луцьк

13:45

Львів — Любешів

14:00

Володимир-Волинський — Берестечко

14:10

Берестечко — Краснилівка

14:10

Ниви-Губинські — Нововолинськ

14:15

Горохів — Печихвости

14:20

Локачі — Луцьк

14:20

Горохів — Завидів

14:20

Трускавець — Луцьк

14:30

Луцьк — Львів

14:30

Луцьк — Буковель

14:35

Львів — Луцьк

14:40

Горохів — Холонів

14:45

Горохів — Луцьк

14:50

Луцьк — Сокаль

15:00

Луцьк — Старий Загорів

15:00

Горохів — Берестечко

15:10

Львів — Луцьк

15:15

Луцьк — Червоноград

15:20

Луцьк — Печихвости

15:20

Луцьк — Львів

15:20

Богунівка — Нововолинськ

15:25

Горохів — Холонів

15:30

Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль

15:35

Львів — Луцьк

15:50

Нововолинськ — Луцьк

15:50

Львів — Кузнецовськ

16:05

Луцьк — Червоноград

16:10

Луцьк — Іваничі

16:10

Іваничі — Луцьк

16:20

Львів — Луцьк

16:30

Червоноград — Луцьк

16:35

Луцьк — Новий Розділ

16:40

Печихвости — Луцьк

16:40

Горохів — Козятин

16:40

Горохів — Завидів

16:40

Луцьк — Червоноград

16:45

Горохів — Ковель

16:55

Луцьк — Диковини

17:00

Горохів — Марковичі

17:00

Львів — Рожище

17:15

Берестечко — Луцьк

17:20

Нововолинськ — Холонів

17:25

Луцьк — Охлопів

17:30

Горохів — Ржищів

17:30

Луцьк — Львів

17:30

Львів — Луцьк ч/з Червоноград

17:35

Іршава — Луцьк

17:45

Луцьк — Миколаїв

18:00

Луцьк — Локачі

18:00

Сокаль — Боровичі

18:10

Луцьк — Трускавець

18:10

Луцьк — Червоноград

18:10

Горохів — Привітне

18:15

Львів — Луцьк

18:20

Моршин — Луцьк

18:25

Луцьк — Нововолинськ

18:30

Луцьк — Львів ч/з Червоноград

18:30

Львів — Луцьк

18:50

Луцьк — Нововолинськ ч/з Білопіль

18:55

Львів — Луцьк

19:00

Тернопіль — Шацьк

19:00

Луцьк — Львів

19:05

Червоноград — Луцьк

19:25

Луцьк — Львів

19:30

Трускавець — Луцьк

19:40

Іваничі — Луцьк

19:45

Луцьк — Іваничі

19:55

Луцьк — Ужгород

20:00

Тернопіль — Нововолинськ

20:05

Червоноград — Луцьк

20:05

Горохів — Богунівка

20:05

Луцьк — Червоноград

20:20

Ужгород — Луцьк

20:45

Луцьк — Берестечко

20:50

Львів — Луцьк

23:45

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень