Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, на 2021 рік

Дата: 04.03.2021 16:50
Кількість переглядів: 7518

ПРОГРАМА

надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям,

позбавленим батьківського піклування, після досягнення

18-річного віку, на 2021 рік

Фото без опису

 

І. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

 

Програма розроблена у відповідь на виконання статті 25 Закону України „Про охорону дитинства, Указу Президента України від 01.06.2013 № 312 „Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей” загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини”, постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 269 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року № 823 „Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, з метою соціально-правового захисту дітей-сиріт  і дітей, позбавлених батьківського піклування та застосування ефективних форм їх соціальної підтримки.

 

                                   ІІ. МЕТА І ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

 

Мета цієї Програми полягає в соціально-правовому захисті дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнюється 18 років.

Основними завданнями Програми є:

виплата одноразової матеріальної допомоги в сумі 1810 (одна тисяча вісімсот десять) гривень дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку;.

створення районного електронного банку даних про дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнюється 18 років.

 

ІІІ.  ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Фінансове забезпечення  Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

 

ІV. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ  ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Виконання Програми дасть змогу:

провести виплату матеріальної допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, в сумі 1810 (одна тисяча вісімсот десять) гривень , після досягнення 18-річного віку;

створити єдину інформаційну систему ведення обліку кількості дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнюється 18 років.

V. ЗАХОДИ НА ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

1. Забезпечити створення і ведення електронної бази даних про дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнюється 18 років. Служба у справах дітей,  управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я.

2. Відповідно до постанови  Кабінету міністрів України від 5 квітня 2012 року № 269 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року № 823 „Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку”, встановити розмір допомоги в сумі  1810 ( одна тисяча вісімсот  десять) гривень.

                                                                       Управління фінансів

 

3.Повідомлення із зазначенням строку, протягом якого можна отримати  одноразову допомогу  надсилати  дітям службою у справах дітей.

Служба у справах дітей

4.Виплату  одноразової допомоги здійснювати на підставі  заяви та паспорта отримувача цієї допомоги.

управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я

5. У разі  неотримання з будь-яких причин  дитиною одноразової допомоги в установлений строк, вона може бути виплачена  протягом  трьох років.

управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я

 

                                               VІ. ПОТРЕБА В КОШТАХ

 

На виконання Програми про надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, на 2021 рік передбачається 3620 грн.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь