Техніка, тактика та воля до перемоги: юні футзалісти Горохівської громади не залишили шансів суперникам
14 лютого в м.Броди відбувся міжобласний турнір з футзалу серед дітей, присвячений Героям Небесної Сотні.
В цих змаганнях прийняли участь команди з Львівщини, Волині, Рівненщини. Нашу громаду представляла команда КДЮСШ ім. Олександра Баламута Горохівської міської ради на чолі з тренером Віталієм Герасимчуком.
На попередньому етапі змагань юні футболісти з Горохова перемогли суперників з м.Золочева з рахунком 4:0 та команду м.Радивилів з рахунком 4:3 та впевнено пройшли у найвищу «Золоту лігу» змагань. На фінальному етапі футболісти нашої спортивної школи перемогли команди з м.Берестечка з рахунком 5:0 та м.Кам’янка-Буська з рахунком 4:1, ставши чемпіонами цього престижного турніру.
Кращим гравцем турніру був визнаний учень КДЮСШ ім.Олександра Баламута Горохівської міської ради Дроган Денис, він був нагороджений пам’ятною статуеткою. Організатори турніру визнали значну перевагу наших футболістів над своїми ровесниками і зазначили, що команда має дуже хорошу фізичну та тактичну підготовку.
Вітаємо наших юних футболістів разом з тренером Віталієм Герасимчуком та усіх причетних до цієї перемоги. Надіємось, що у майбутньому вони будуть гідно представляти нашу громаду у спортивних змаганнях найвищого рівня.
Щиро і безмежно вдячні ЗСУ, нашим захисникам і захисницям за можливість брати участь у змаганнях і жити повноцінним життям в цей нелегкий час.
