«Рекрутинг кандидатів у сімейні форми виховання. Ефективна комунікація»

Дата: 12.05.2025 09:43
Кількість переглядів: 62

Фото без описуЯк будувати спілкування, щоб досягати конкретних цілей? Чому певні стратегії працюють на результат? Як користуватись сторітелінгом? Відповіді на ці питання шукали учасниці тренінгу «Рекрутинг кандидатів у сімейні форми виховання. Ефективна комунікація», який відбувся 8 травня у місті Луцьк.

Делегованими  учасниками у навчанні від Горохівської громади були: Тетяна Карпук – завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей та Наталія Басюк – головний спеціаліст сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей міської ради, які і представляли громаду та ділились власним досвідом з питань забезпечення найкращих інтересів дітей з метою їх влаштування у сімейні форми виховання.

Невід’ємна складова сучасного світу – спілкування, адже вміло побудований діалог допомагає виконати поставлені цілі. Як тонкощі спілкування допомагають дітям знайти сім’ї, що таке продуктивний діалог, як побудувати м’які контакти з потенційними батьками та до чого тут психологія – аналізували представниці соціальних служб та служб у справах дітей з волинських громад.

Під час сесій та інтерактивів учасниці навчання вчились користуватись простою і зрозумілою мовою, пробували презентувати потрібну інформацію у визначених обсягах, використовували емпатійний підхід та багато інших технік, які допоможуть збудувати ефективну комунікацію у роботі з майбутніми батьками.  
Важлива частина тренінгу – розмова про емоційне вигорання, адже воно призводить до проблем у колективі. Як розпізнати його ознаки у себе та у колег, які причини спричиняють до вигорання та які наслідки воно несе – важливі знання, які особливо потрібні в умовах війни та під час постійного спілкування з людьми. Не менш затребувана інформація – про гендерно зумовлене насильство, його ознаки та вплив на дітей у сім’ях.
Робота в парах та активності сприяли кращому засвоєнню інформації та допомогли налагодити контакт у групі. А прості завдання на концентрацію уваги додали позитиву і веселощів.
Нові знання, спілкування в колі однодумців та володіння техніками ефективної комунікації стануть додатковим стимулом у повсякденній роботі спеціалістів.


___
Проєкт «Підтримка реформи Кращого догляду у Волинській області шляхом посилення соціальних послуг та системи догляду за дітьми» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Швеції. В Консорціум входять: ГС «Українська мережа за права дитини», МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна», МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».



« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь