Просимо мешканців громади гідно зустріти полеглого Героя...

Дата: 30.04.2025 14:23
Кількість переглядів: 101

Фото без описуЗавтра, 1 травня 2025 року, «на щиті» повертається  воїн-Герой - Роман ВОЗНЯК, 1996 р.н., який загинув під час виконання військового обов’язку на Харківському напрямку.

10.00 год. - зустріч траурного кортежу у Горохові біля Символічного Хреста борцям за волю та незалежність України.

Опісля траурний  кортеж  через центр міста прямуватиме до батьківського дому в село Уманці, де відбудеться церемонія прощання та чин похорону. Поховають Романа у с.Мирне

Звертаємося до жителів громади вийти з квітами, державними символами на зустріч Захиснику, щоби востаннє вшанувати його жертовний внесок у Перемогу.
Віддаймо шану Герою за його подвиг перед Україною. Подякуймо за мужність і патріотизм, за те, що захищав від російського агресора нашу Батьківщину.

Вічна пам’ять Герою, який поклав своє життя за Батьківщину!
Слава Герою!

Розпорядженням першого заступника міського голови 30 квітня та 01 травня в громаді оголошено днями жалоби за загиблим


« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь