Робота міждисциплінарної команди
26 лютого 2025 року відбулося чергове засідання міждисциплінарної команди для соціального захисту дітей, влаштованих у сім’ю патронатного вихователя Шморгуна М.А., координацію роботи якої здійснює Служба у справах дітей Горохівської міської ради.
Основними завданнями міждисциплінарної команди є ведення випадку дитини, влаштованої до патронатних вихователів, за участю причетних до ведення випадку спеціалістів, розроблення, виконання, систематичний перегляд і коригування індивідуального плану захисту дитини із забезпеченням відповідності запланованих заходів інтересам дитини, а також індивідуального плану надання соціальних послуг, у тому числі плану соціального супроводу сім’ї дитини.
З інформацією про результати здійснення соціального супроводу біологічної сім’ї дітей, рівень подолання батьками складних життєвих обставин, які призвели до розлучення з дітьми виступила Марія Витрищук, завідувач відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» міської ради, котра повідомила про здійснення плану соціального супроводу сім’ї та позитивні результати подолання батьками складних життєвих обставин.
Патронатний вихователь та його помічник розповіли присутнім про процес підготовки повернення дітей в біологічну родину.
Завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей Тетяна Карпук інформувала присутніх щодо затвердження висновку міждисциплінарної команди щодо вибуття дітей з сім’ї патронатного вихователя Шморгуна М.А. в біологічну родину батьків та стан виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей, котрі на даний час влаштовані в патронатну сім’ю Шморгуна М.А. із забезпеченням відповідності запланованих заходів інтересам кожної дитини.
Робота міждисциплінарної команди для соціального захисту дітей, влаштованих у сім’ю патронатного вихователя Шморгуна М.А завершена позитивно, оскільки біологічні батьки дітей мінімізували негативний вплив обставин, які заважали їм належним чином займатись вихованням дітей, а патронатна сім’я в яку були влаштовані діти запобігла потраплянню їх в державні заклади, сприяла збереженню їх психічного здоров’я та зв’язків з біологічною родиною до якої невдовзі діти і повернуться.