Звіт про роботу структурних підрозділів апарату, виконавчих органів, комунальних установ міської ради за листопад 2024 року
Звіт про роботу структурних підрозділів апарату, виконавчих органів, комунальних установ міської ради
за листопад 2024 року
ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ
Протягом звітного періоду відділом зареєстровано 40 розпоряджень міського голови з питань основної діяльності та 33 розпорядження з кадрових питань.
Відповідно до розпоряджень міського голови, протягом листопада організовано проведення засідання почергової сорок першої сесії Горохівської міської ради, чергового та позачергового засідань виконавчого комітету.
Усього зареєстровано 27 рішень виконавчого комітету. Зокрема, щодо захисту прав та інтересів дітей – 10, соціальної політики – 13, організаційних питань –4.
Зареєстровано 45 рішень сесії Горохівської міської ради. Всі ухвалені рішення виконавчого комітету та сесії міської ради, що підлягають оприлюдненню, опубліковано на офіційному сайті Горохівської міської ради у розділі «Офіційні документи» та в системі електронного документообігу «АСКОД» не пізніше 5 робочих днів з дня ухвалення.
Сформовано документи засідань виконавчого комітету та сесії міської ради у справи.
За листопад 2024 року в Горохівській міській раді зареєстровано 417 вхідних документів та 274 вихідних документів, 1 запит на доступ до публічної інформації, подано до реєстру НАІС 14 заяв про державну реєстрацію заповітів. За вказаний період надіслано 202 інформації на виконання листів облдержадміністрації та райдержадміністрації.
Протягом листопада 2024 року до Горохівської міської ради надійшло 42 звернення громадян. З них, 40 були письмовими та 2 звернення зареєстровано на особистих прийомах у міського голови. Колективних звернень зареєстровано 2, повторні звернення не надходили.
Всього протягом звітного місяця до міської ради звернулось 70 громадян. У своїх зверненнях заявниками порушено 42 питання різноманітного характеру. Найбільше звернень надійшло з питань соціального захисту (надання матеріальних допомог) – 31 звернень. По питанню земельних відносин надійшло 4 звернення, житлової політики – 4, сім’ї та дітей – 2 звернення, освіти – 1 звернення.
Від найменш соціально захищених категорій громадян, які потребують соціального захисту та підтримки, особливої уваги з боку органів влади щодо задоволення їх повсякденних запитів та життєвих потреб (інвалідів, учасників війни та бойових дій, багатодітних сімей, одиноких матерів, ветеранів праці, пенсіонерів) надійшло 18 звернень. З них 3 надійшло від військовослужбовців, 5 від членів сімей військовослужбовців, які беруть участь і відбитті військової агресії російської федерації проти України, та 3 від сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій.
Видано 50 довідок (довідки-характеристики, довідки на спадкування майна).
Опрацьовано 11 листків непрацездатності.
Постійно здійснювалося висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів та структурних підрозділів міської ради на офіційній сторінці Горохівської міської ради (https://gorokhivrada.gov.ua/) та у соціальних мережах.
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
Збір даних, підготовка та подання контрольних завдань.
Онлайн консультація з питань енергоменеджменту. Житомирська міська рада
Ваучерна програма підтримки ММСП громади збір та оцінювання Заявок.
Проведення засідань Конкурсної комісії та визначення Переможців Конкурсу з ваучерної підтримки.
Зустріч з переможцями Конкурсу з ваучерної підтримки. Вручення ваучерів.
Проведення засідань Конкурсної комісії з питань оплати ваучерів.
Зустріч та нагородження представників аграрного сектору до Дня працівника сільського господарства
Робота у групах «Фермери.Горохівська громада» з поширення інформації, яка може зацікавити представників бізнесу.
Онлайн зустріч з ГО "АГЕНЦІЯ ТРАНСФОРМАЦІЙ "М.КЛАС" в межах проекту USAID "ГОВЕРЛА". Обмін досвідом з Волинськими громадами.
Навчання у Волинському РЦПК за напрямком "Місцевий економічний розвиток та залучення інвестицій"
Вебінар "Штучний інтелект для комунікацій" USAID АГРО
Стрий 25-27 листопада. Процес підготовки вітропарку: чесне партнерство між інвестором, місцевими органами влади та громадянським суспільством - приклад вітропарку Орив.
Комплексний інтернет-маркетинг для громад: як бути на хвилі 24/7. Онлайн захід
Робота у групах з підготовки чотирьох Програм з охорони здоров’я у межах проекту PATH.
Розгляд Програм на відповідність Порядку розроблення, виконання, моніторингу місцевих програм та звітності про їх виконання
Підготовка документації з питань енергоменеджменту у громаді.
ВІДДІЛ МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ
У листопаді 2024 року мобілізаційна робота та військовий облік відділом проводилася відповідно до Конституції України, ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про введення воєнного стану в Україні», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оборону України» а саме:
- проведено роз’яснювальну роботу серед призовників, військовозобов’язаних та резервістів про неухильне дотримання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»;
- згідно розпорядження голови районної військової адміністрації продовжується робота щодо приписки громадян України 2007 року народження до призовної дільниці. Підготовлено списки призовників та надіслано до Першого відділу Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
- завершено звіряння облікових даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, карток первинного обліку міської ради з обліковими даними Першого відділу Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік».
З метою виконання заходів, спрямованих на захист цивільного населення, відповідно до постанови КМУ від 17 грудня 2022 року № 1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності», відділом:
- забезпечено цілодобове функціонування Пунктів незламності на базі комунальних установ міської ради, відповідно до визначених умов;
- проводиться активна робота щодо створення та розвитку місцевої системи оповіщення.
З метою виконання Планів управління ризиками затоплення- проводиться спостереження за розвитком повені та паводка з метою своєчасного здійснення оперативних заходів щодо захисту населення і зменшення збитків об’єктам економіки.
За звітний період посадові особи юридичного відділу надавали правову допомогу працівникам міської ради, комунальним установам громади та вели прийом громадян з особистих питань.
Брали участь у підготовці проєктів рішень Горохівської міської ради, сесія якої відбулася 25 листопада 2024 року.
Також здійснювали юридичний супровід під час підготовки проєктів рішень виконавчого комітету міської ради, засідання якого відбулися 07 та 28 листопада 2024 року, надавали юридичну допомогу при оформленні проєктів розпоряджень Горохівського міського голови.
Юридичним відділом підготовлено 5 проєктів цивільно-правових та господарсько-правових договорів, 4 проєкти трудових угод, а також 10 проєктів відповідей на звернення громадян та установ.
Крім того, працівники відділу взяли участь у 6 судових засіданнях, учасником провадження в яких є Горохівська міська рада, а також у роботі п’ятьох комісій, що функціонують у міській раді.
Підготовлено та направлено до відповідних судів 8 процесуальних документів, що стосуються судових проваджень.
Посадовці відділу підвищували професійні здібності, взявши участь у 4 онлайн семінарах, що стосуються функціонування місцевого самоврядування.
Крім того, відділом вживалися заходи щодо здійснення державної реєстрації права комунальної власності на 4 об’єкти нерухомого майна, що знаходяться на території громади.
ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Протягом листопада 2024 року відділом було:
-надано 83 витяги з Державного земельного кадастру на замовлення фізичних та юридичних осіб;
-підготовлено 67 проектів рішень для розгляду на сесії міської ради;
-на звернення юридичних та фізичних осіб підготовлено 20 відповідей;
-розглянуто та погоджено 22 документацій із землеустрою.
Надано 28 усних консультацій щодо роз’яснення чинного земельного законодавства щодо оформлення права власності на земельні ділянки відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 15-92 “Про приватизацію земельних ділянок”, оформлення права власності на земельну частку (пай), передачі земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва, продовження договорів оренди земельної ділянки, внесення змін до діючих договорів оренди, укладення договорів особистого строкового сервітуту на земельну ділянку.
Участь в онлайн-вебінарі на тему: «Від викликів до можливостей: практика управління земельними ресурсами громад» від Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
Участь в тренінзі на тему: «Оренда земель водного фонду - впорядкування існуючих договорів оренди відповідно до вимог законодавства» від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
В результаті проведеного аукціону з продажу права оренди, укладено договір оренди на земельну ділянку із земель промисловості площею
ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»
Протягом листопада 2024 року до відділу «Центр надання адміністративних послуг» звернулось 3106 громадян. Прийнято 2212 пакетів документів. Видано 1877 результатів адмінпослуг. Надано 149 усних консультацій.
Видано 391 інформацію про місце реєстрації (проживання), витягів про зареєстрованих осіб - 592, зареєстровано/знято з реєстрації 64 особи.
Оформлено 140 ID-паспортів, 27 закордонних паспортів.
Прийнято 1046 пакетів документів для реєстрації нерухомості й отримання інформації про нерухоме майно.
Прийнято пакетів документів для соціальних послуг - 479.
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ
На обліку служби у справах дітей міської ради перебуває 65 дітей.
Також, на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 56 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 7 дітей-сиріт, 49 – діти, позбавлені батьківського піклування. На території громади проживає 82 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
У громаді функціонує 4 ДБСТ, в яких виховується 25 статусних дітей та 1 ПС (3 прийомних дітей).
Станом на 01.12.2024 року на території громади проживає 85 дітей, яким надано статус дітей, які постраждали внаслідок воєнний дій та військових конфліктів.
Обстежено умови проживання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі проживають в сім’ях опікунів, піклувальників на території Журавниківського, Терешківцівського старостинських округів та м. Горохів. Усього обстежено 10 сімей, де виховується 32 дітей.
У листопаді 2024 року проведено 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто 3 питання, що стосуються соціального захисту дітей, а саме: тимчасового влаштування трьох дітей до сім’ї патронатного вихователя, надання висновку до Горохівського районного суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав одного із батьків та інші питання, що стосуються соціального захисту дітей.
За результатами проведення комісії підготовлено 11 проєктів рішень виконавчого комітету міської ради з питань соціального захисту дітей.
13 листопада 2024 року відбулося засідання міждисциплінарної команди для соціального захисту дітей, влаштованих у сім’ю патронатного вихователя Шморгуна М.А., координацію роботи якої здійснює Служба у справах дітей Горохівської міської ради.
Основними завданнями міждисциплінарної команди є ведення випадку дитини, влаштованої до патронатних вихователів, за участю причетних до ведення випадку спеціалістів, розроблення, виконання, систематичний перегляд і коригування індивідуального плану захисту дитини із забезпеченням відповідності запланованих заходів інтересам дитини, а також індивідуального плану надання соціальних послуг, у тому числі плану соціального супроводу сім’ї дитини.
За результатами проведеної роботи членами міждисциплінарної команди розробленно індивідуальні плани соціального захисту дітей, котрі на даний час влаштовані в патронатну сім’ю Шморгуна М.А. із забезпеченням відповідності запланованих заходів інтересам кожної дитини.
Робота міждисциплінарної команди для соціального захисту дітей, влаштованих у сім’ю патронатного вихователя Шморгуна М.А, триває та буде здійснюватись до моменту виходу дітей з родини патронатного вихователя.
Підготовлено документи однієї подружньої пари, кандидатів в усиновлювачі на проходження навчання у Волинському обласному центрі соціальних служб з питань виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
Крім цього, спеціалісти служби у справах дітей прийняли участь у 4 судових засіданнях по питаннях: позбавлення одного із батьків батьківських прав, усиновлення дитини одним із подружжя, вчинення кримінального правопорушення неповнолітнім та інші, що пов’язані із захистом прав дітей.
Спеціалісти служби у справах дітей постійно підвищують свої професійні та кваліфікаційні здібності, тому у листопаді пройшли онлайн курс навчання в одноденному науково-методичному семінарі з практичними кейсами на тему «Спори щодо визначення місця проживання дітей та участі батьків у їх вихованні у період дії воєнного стану (залучення спеціальних знань та судова практика)», який був організований Національним науковим центром «Інститут судових експертиз ім. професора М.С. Бокаріуса Міністерства юстиції України.
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Служба у справах дітей Горохівської міської ради традиційно також долучилась до цієї кампанії, тому 22 листопада 2024 року для учнів двох 9 класів Горохівського ліцею №1 ім. І.Я. Франка працівниками служби у справах дітей був проведений тренінг на тему: «Скажемо насильству – Ні».
Метою тренінгу було закріпити і поглибити знання дітей про їх права, розповісти, що таке насильство та його види; викликати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвинути вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; зформувати навики відповідальної та безпечної поведінки, акцентувати увагу на виявленні толерантного ставлення до людей.
Також, 20 листопада 2024 року начальник служби у справах дітей прийняла участь у розширеному засіданні Ради регіонів Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей у Києві, де представляла одну із пілотних громад, зокрема Горохівську міську раду.
Голова Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей представила оновлену Стратегію захисту дітей, котра спрямована на розвиток сімейних форм виховання та активізацію роботи з громадами.
Особливу увагу приділено темам реінтеграції дітей, які мали досвід інституційного догляду, а також проблемам депортації та примусового переміщення. Учасники обговорили механізми підтримки сімейних форм виховання, патронату над дитиною та забезпечення захисту прав найвразливіших категорій дітей.
ВІДДІЛ ОСВІТИ
Забезпечено проведення (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад серед учнів закладів освіти Горохівської міської ради.
Забезпечено проведення (районних) етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика, територіального і районного етапів конкурсу знавців української мови імені Тараса Шевченка.
Забезпечено проведення в закладах освіти заходів з нагоди Дня Гідності і Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів, Міжнародного дня гендерної рівності, Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства, Всеукраїнської кампанія «16 днів проти насильства».
Забезпечено проведення Спортивних ігор школярів Горохівської міської територіальної громади з баскетболу.
Проведено нараду директорів закладів освіти.
Забезпечено доставку підручників для учнів 5, 6 класів в заклади загальної середньої освіти Горохівської міської ради за програмою НУШ в кількості 826 підручників.
Забезпечено розподіл та доставку кухонного інвентаря для харчоблоків закладів освіти.
Головні спеціалісти відділу освіти взяли участь у тренінгах «Превенція суїциду в громадах», «Протидія і запобігання гендерно-зумовленому насильству», в засіданні круглого столу «Забезпечуємо якість освіти разом».
Підготовлено та надіслано в заклади освіти Горохівської міської ради та обласні установи 38 інформаційних листи.
Видано 9 наказів відділу освіти з питань основної діяльності.
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ
За листопад місяць прийнято та зареєстровано 22 рішення та 16 заяв для надання та зняття соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг». Обстежено 46 домогосподарств для призначення соціальних виплат (субсидія, тверде паливо, пільги з оплати комунальних послуг, догляд за інвалідом 1-2 групи внаслідок психічного розладу, допомога одиноким матерям, багатодітна сім’я, пільга УБД, допомога на лікування).
Для 7 осіб визначено ступінь індивідуальних потреб отримувача соціальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, та призначено компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
Підготовлено пакет документів щодо присвоєння Указом Президента України Почесного звання «Мати героїня» 1 багатодітній матері. 43 особам, які надають соціальні послуги, проведено нарахування та сформовано відомості для виплати компенсаційних виплат. 19 особам проведено нарахування та сформовано відомості для виплат, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням (перебуванням) ВПО, які перемістилися в період воєнного стану в новому форматі. Внесено 2 осіб в реєстр громади ВПО, видано 2 довідок ВПО. Прийнято та внесено в базу ЄСС 2 заяви щодо призначення допомоги на проживання ВПО. Огранізовано захід межах проєкту «З гір на долину біжу, стрибаю, рину!»
Підготовлено та подано заявку для участі в проєкті «Співдія у відновленні громад», який реалізується за підтримки проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування».
Подано 23 звіт, інформацій різних форм.
Протягом місяця працівники відділу прийняли участь у 2-ох онлайн-заходах згідно змін у законодавстві соціального захисту.
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ
У листопаді 2024 року у відділі культури зареєстровано 15 документів вхідної кореспонденції, 11 вихідної. Підготовлено 5 інформацій на документи, які на контролі у Горохівській міській раді та департаменті культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.
Підготовлено 8 проектів наказів управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Горохівської міської ради, що стосуються кадрової роботи.
Підготовлено проект рішення «Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини у Горохівській громаді на період 2025-2028 років», розроблено відповідні заходи.
Відповідно до листа департаменту культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації від 26.12.2023 №2406/07/2-23, за результатами постійного моніторингу пам’яток культурної спадщини, проведено моніторинг пам’яток архітектури, історії, монументального мистецтва міста Горохова, сіл Вільхівка, Терешківці, Ярівка, Новосілки, Ковбань. Підготовлено фото фіксації та інформаційні довідки.
Працівники відділу культури та Горохівського народного дому «Просвіта» щосереди проводять мистецькі діалогові зустрічі з керівниками клубних закладів, де працівники звітують про проведену роботу за певний період і обмінюються досвідом роботи. В останню середу місяця, 27 листопада, підведено підсумки роботи за місяць і намічено плани на наступний, а саме: проведення благодійних заходів до Дня Святого Миколая та Різдва Христового.
З метою виявлення, дослідження та збереження елементів нематеріальної культурної спадщини у громаді, працівниками галузі проводиться робота по оцифруванню елементів нематеріальної культурної спадщини, бібліотечних та музейних фондів
Протягом місяця закладами культури і мистецтва проведено ряд заходів. Відділ спільно з Горохівським народним домом «Просвіта» підготували і провели вітання, з находи Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва «Професія тривалістю в життя»; вітання для працівників соціальної сфери та працівників сільського господарства з нагоди професійних свят.
У закладах культури громади проведено заходи до Дня Гідності та Свободи, вшанування жертв голодомору. У клубних закладах проведено народознавчі години до свята Андрія Первозванного.
ВІДДІЛ МОЛОДІ ТА СПОРТУ
02-03 листопада 2024 року у Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з шашок-64 серед юнаків та дівчат до 10, до 13, та до 16 років (БЛИСКАВИЧНА ТА ШВИДКА ГРА). Участь у чемпіонаті взяли двоє спортсменів з Горохівської міської територіальної громади, учні Горохівського ліцею №1 імені І.Я.Франка: Максим Вишегородцев – ІІ місце (блискавична гра) та Анастасія Тлумач – І місце(швидка гра). Спортсмени були нагороджені медалями та грамотами організаторів змагань.
В рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація» 14 листопада в приміщені Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні» відбувся VII обласний фізкультурно – оздоровчий фестиваль серед молоді за програмою «Здорова молодь – здорова нація», з метою пропаганди здорового способу життя і організації активного змістовного дозвілля, реалізації права молоді займатися фізкультурою та спортом.
У фестивалі взяли участь 17 команд-учасниць, команди територіальних громад, місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», закладів освіти та організацій всіх форм власності.
Горохівську громаду представляли: голова ГО «Restart», підприємець власник магазину «Mobilife» Богдан Хринюк та молода викладачка фізичної культури «Горохівського фахового колледжу ЛНУП» Софія Березюк.
В програму фестивалю входили такі види змагань:
- теніс настільний;
- згинання та розгинання рук в упорі лежачи (дівчата);
- підтягування на перекладині (хлопці);
- спортивні естафети.
За підсумком усіх видів змагань спортсмени нашої громади посіли 5 загальнокомандне місце.
16 листопада в с.Колодяжне відбулося обласне фізкультурно-спортивне свято, присвячене Дню працівників сільського господарства України за програмою обласних сільських спортивних ігор Волині 2024 року. Організаторами свята є ГО Волинська ТО ВФСТ «Колос» та департамент культури, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації. Змагання проводяться з метою залучення усіх верств сільського населення до здорового способу життя та систематичних занять фізичною культурою та спортом.
Команда нашої громади теж взяла участь у цьому святі: гирьовий спорт – Давид Кварцхава, шахи – Василь Бобак, шашки – Наталія Окіс, армспорт – Володимир Мороз та Галина Васинюк, дартс – Людмила Бондар та Ярослав Зеленський.
22 – 23 листопада 2024 року в спортивному залі Горохівської КДЮСШ ім. Олександра Баламута відбувся XV традиційний відкритий обласний турнір з боксу «Кубок Горохівщини-2024». Участь у турнір взяли сім команд Волинської та інших областей, загалом понад 120 учасників.
Вікторію Захарчук відзначено грамотами міського голови та управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Горохівської міської ради. А також Вікторія отримала грошову винагороду та солодощі.
Змагалися спортсмени у таких вікових категоріях:
- юніори та юніорки 2009-2010 рр.н;
- юнаки та дівчата 2011-2012 рр.н;
- молодші юнаки 2013-2014 рр.н;
Усі учасники турніру були нагородженні медалями та дипломами, а кращі боксери статуетками «Кращий боксер», зокрема: Аліна Балик (Горохів), Ярослав Іванченко (Луцьк), Олександр Данилюк (Ковель), Ілля Семеринський (Горохів), Ренат Ібрагімов (Благодатне), Арсен Притула (Шептицький), Артем Кантор (Шептицький), Дмитро Гловацький (Володимир), Роман Ліщук (Любомль), Олександр Герасимів (Шептицький), Василь Антонюк (Горохів).
У загальнокомандному заліку ІІІ місце посіла команда м.Шептицький, ІІ місце – смт Благодатне, кубок Горохівщини-2024 за І місце залишився у команди Володимирської ДЮСШ імені О. Зінкевича.
Збірна команда Горохівської громади з волейболу бере участь у відкритому чемпіонаті міста Луцька з волейболу серед чоловічих та жіночих команд 2024-2025 років. Організатором є департамент молоді та спорту Луцької міської ради та Федерація волейболу м.Луцька. Станом на 01 грудня наша команда за підсумками ІІ турів знаходяться на ІІ місці в групі Б серед 8 команд області.
Протягом листопада-грудня 2024 року проходить кубок Луцького району з волейболу 2024 року, участь в якому беруть 6 команд Луцького району. Збірна команда з волейболу за сприяння відділу молоді та спорту бере участь у цих змаганнях, і за підсумками двох виїздів знаходяться на ІІ місці.
За підсумками проведення командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших, який проходив 28-29 вересня 2024 року м.Івано-Франківськ ЛОТВІНУ Олександру (біг
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ
Надходження власних доходів за 11 місяців 2024 року склали 170 099,5 тис. гривень, при плані на 11 місяців 161 646,9 тис. гривень, що становить 105,2 відсотків, додатково отримано 8 452,6 тис. гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року, доходи загального фонду по бюджету міської територіальної громади збільшились на 54 591,3 тис. гривень.
Приріст власних доходів забезпечено в основному за рахунок надходження податку та збору на доходи фізичних осіб, акцизному податку, платі за землю, єдиному податку.
Зокрема, у структурі надходження дохідної частини місцевого бюджету станом на 01.12.2024 року найбільшу питому вагу складає податок та збір на доходи фізичних осіб - 63,2 відсотка. Обсяг фінансового ресурсу, який залишається в громаді від надходжень цього виду податку, становить 64 відсотки, надходження якого становить 107 497,8 тис. гривень.
Надходження по платі за землю склали 11 052,0 тис. гривень при плані 10 450,0 тис. гривень, додатково отримано 602,0 тис. гривень, єдиний податок виконаний та отримано понад план 2 349,7 тис. гривень.
Нерухоме майно відмінне від земельної ділянки надійшло в сумі 8 143,4 тис. гривень при плані 7 793,2 тис. гривень, додатково отримано 350,2 тис. гривень.
Внутрішні податки на товари та послуги надійшли в сумі 10 256,0 тис. гривень при плані 9 595,0 тис. гривень, що становить 107 відсотків.
Неподаткові надходження становлять 3 587,8 тис. гривень.
Базова дотація з державного бюджету надійшла в повному обсязі в сумі 14 494,7 тис. гривень, також в бюджет громади надійшли освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 86 047,2 тис. гривень, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням 1 419,0 тис. гривень, дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам надійшло 96,0 тис. гривень, субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції надійшла 1 314,0 тис. гривень, субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджет в сумі 184,9 тис. гривень, субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету надійшла в сумі 1 587,2 тис. гривень, субвенція з місцевого бюджету на виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 62,4 тис. гривень та іншої субвенції з місцевого бюджету поступило 2 219,1 тис. гривень.
До спеціального фонду бюджету надійшло 16 781,0 тис. гривень, в тому числі власні надходження бюджетних установ – 8 544,2 тис. гривень, кошти від продажу землі – 8 190,5 тис. гривень, інші податки та збори - 46,0 тис. гривень та грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності – 0,3 тис. гривень.
До бюджету громади по спеціальному фонду надійшла субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 2 041,3 тис. гривень.
Рівень виконання доходів загального фонду бюджету міської територіальної громади забезпечив фінансування бюджетних видатків на 80,0 відсотка до затверджених уточнених річних бюджетних призначень. На фінансування передбачених у бюджеті видатків на звітну дату спрямовано коштів загального фонду в сумі 246 400,6 тис. гривень.
В загальних видатках бюджету 76,8 відсотка профінансовано на заробітну плату з нарахуваннями або 189 297,8 тис. гривень; 4,8 відсотка на оплату енергоносіїв та комунальних послуг або 11 838,5 тис. гривень; 6,8 відсотка на використання товарів і послуг або 16 753,0 тис. гривень (харчування – 3 626,8 тис. гривень), 9,4 відсотка на поточні трансферти або 23 033,3 тис. гривень (благоустрій, трансферти підприємствам та населенню), 2,2 відсотка поточні трансферти органам державного управління інших рівнів або 5 478,0 тис. гривень.
Передано коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на фінансування капітальних видатків в сумі 4 676,2 тис. гривень.
Забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Розрахунки за енергоносії та комунальні послуги установами, що фінансуються з місцевих бюджету проводяться своєчасно.
В загальних видатках бюджету видатки на фінансування установ та закладів освіти склали – 66,1 відсотка, соціальний захист та соціальне забезпечення – 3,7 відсотка, культура і мистецтво – 4,2 відсотка, фізична культура і спорт – 1,7 відсотка, ЖКГ – 3,5 відсотка, управління – 13,1 відсотка, інші – 7,7 відсотка.
Станом на 01.12.2024 року в зв'язку з особливостями бюджетного процесу в умовах воєнного стану кредиторська заборгованість по загальному фонду бюджету становить 887,7 тис. гривень та по спеціальному фонду – 602,0 тис. гривень.
ВІДДІЛ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Відділом інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою, капітального будівництва та матеріального забезпечення виконавчого комітету Горохівської міської ради проінспектовано вулиці та дороги місцевого значення, та визначений подальший план ремонту доріг у громаді. У листопаді був проведений поточний ремонт доріг по вулицях:Шкільна в селі Мирне, Центральна в селі Стрільче, Центральна та Пришкільна в селі Печихвости, Набережна в селі Холонів, Цегельна, Варшавська, Секлієва в селі Печихвости, І.Сливки в місті Горохів на загальну суму 405224,00 грн. Був проведений тендер на зимове утримання доріг «Послуги з прибирання снігу з комунальних вулиць та доріг населених пунктів Горохівської територіальної громади» з переможцем ФОП Асатурян В.К. був підписаний договір на 260000,00 грн.
По Програмі благоустрою і розвитку житлово-комунального господарства Горохівської міської ради на 2021-2024 роки» освоєно коштів по ТзОВ «Еталон» в сумі 826440,00 грн., по КП «Веселка» 48501,86 грн., по ВУЖКГ 340000,00 грн.
У листопаді зареєстровано в програмі АСКОД 63 листів вхідної кореспонденції та 24 листів вихідної.
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ
Протягом листопада відділ містобудування та архітектури отримав та обробив різноманітні документи, пов'язані з містобудівними питаннями та архітектурними проектами.
У листопаді надійшло 6 усних звернень від громадян, що стосувалися різних питань містобудування та архітектури. Основна тематика звернень стосувалася затвердження містобудівної документації та присвоєння адрес.
Підготовлено та надано 2 висновки щодо можливості встановлення тимчасових споруд на визначених територіях. Ці висновки базувалися на вивченні планувань, земельних документів та інших необхідних матеріалів.
Видано 17 паспортів прив'язки для об'єктів, що відповідають затвердженим містобудівним нормам. Ця діяльність сприяла забезпеченню належного документального оформлення будівельних процесів.
Підготовлено та видано 1 будівельний паспорт, який включав погодження всіх необхідних технічних умов.
Надано 3 містобудівні умови та обмеження для будівельних проєктів, зокрема для присвоєння адрес існуючим об'єктам.
Проведено 2 громадських обговорення щодо затвердження містобудівної документації в м. Горохів. Під час обговорень розглянуто пропозиції жителів, враховано їх зауваження та внесено корективи до проєктів.
Підготовлено 12 рішень для засідання сесії міської ради, які стосуються надання дозволу на розробку нової містобудівної документації та затвердження існуючої.
За місяць проведено значну роботу з нанесення та перевірки даних у єдиному державному реєстрі адрес. Опрацьовано 332 вулиці, що включає коригування назв, уточнення меж та перевірку відповідності даних офіційним реєстрам.
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»
Структурними підрозділами КУ «Центр надання соціальних послуг» Горохівської міської ради здійснено:
31 виїзд в 21 сім’ю, де виховується 72 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою проведення профілактичних заходів;
послуга соціального супроводу надана 8 сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах;
надано послугу соціального інформування для 28 сімей;
соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, а саме: здійснюється соціальне супроводження для 4 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 25 дітей; 1 прийомна сім’я, де виховується 4 дитини, та 27 опікунських сімей, де виховується 56 дітей. В ДБСТ та прийомну сім’ю було здійснено 5 виїздів з метою здійснення оцінки потреб дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та відвідано 8 сімей опікунів та піклувальників.
відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надано 80 соціальних послуг натуральної допомоги (перукаря) та підписано 16 договорів з особами на отримання соціальної послуги натуральної допомоги, з них безоплатно – 13 осіб, з установленням диференційованої плати – 3 осіб.
соціальна послуга догляд вдома - соціальними робітниками надано 1498 послуг для 154 осіб. Взято на обслуговування двоє одиноко проживаючих осіб похилого віку. Спільно з працівниками служби порятунку проведено обстеження житлових приміщень 15 одиноко проживаючих громадян похилого віку, щодо своєчасної підготовки житла до осінньо – зимового періоду. Здійснено оцінку якості надання соціальної послуги догляд вдома двом соціальним робітникам.
При кожному відвідуванні сімей проводиться роз'яснювальна та інформаційна роботи, щодо профілактики домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та правову відповідальність за вчинення насильства в сім'ї відносно дорослих та дітей. Здійснюються бесіди з батьками щодо забезпечення належного виконання батьківських обов'язків, підвищення батьківського потенціалу, забезпечення дітей повноцінним харчуванням, дотримання санітарно - гігієнічних умов проживання дітей та недопустимості порушення їх прав.
Соціальні послуги надаються через відділення, які є структурними підрозділами КУ «Центр надання соціальних послуг» Горохівської міської ради. Послуги надаються за місцем проживання/перебування особи/сім’ї, у приміщенні надавача соціальних послуг та поза межами приміщення надавача соціальних послуг.
ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ГОРОХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Протягом листопада 2024 року працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників працювали над створенням програм підвищення кваліфікації та підготовкою сертифікатів про підвищення кваліфікації.
Проводили психологічні консультації, надавали підтримку педагогам та консультували їх з питань професійного росту і розвитку та підвищення їхніх компетентностей.
Також, було проведено ряд заходів, а саме :
6 -7 листопада в освітньому просторі «Горохів ХАБ» відбувся тренінг із підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти щодо протидії туберкульозу та його соціально-психологічних наслідків. Захід відбувся в рамках проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроводжує PATH за підтримки USAID.
06-07 листопада 2024 року, працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників Горохівської міської ради стали учасниками навчання експертів з питань проведення інституційного аудиту.
18 листопада 2024 року проведено психологічний тренінг «Профілактика емоційного вигорання в професійному середовищі» для педагогічних працівників Сілецької гімназії.
З 18 по 28 листопада всі працівники ЦПРПП пройшли та успішно завершили навчання, організоване Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти за напрямом «Формування і розвиток компетентностей, необхідних для здійснення комплексу заходів з надання професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам у сфері загальної середньої освіти».
23.11.24. працівниками ЦПРПП у співпраці з ВІППО було організовано тренінг для керівників закладів освіти « Діяльнісний підхід в загальній середній освіті в реаліях сьогодення».
26 листопада 2024 р. ЦПРПП спільно з ІРЦ організовано та проведено тренінг з профілактики суїцидальної поведінки серед дорослого населення: «Превенція суїциду у громадах». В заході взяли участь представники місцевого самоврядування, старости, інспектор сектору ювенальної превенції Луцького РУП ГУНП, керівник ГО «Сонце любові», клінічний психолог КНП «Горохівський центр ПМД», практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти, фахівці з соціальної роботи, консультанти ІРЦ та ЦПРПП.
29 листопада 2024р. представники ЦПРПП взяли участь у діалоговому заході з розбудови ветеранської політики.