Уряд продовжив виплати для внутрішньо переміщених осіб ще на 6 місяців.

Дата: 14.01.2025 15:06
Кількість переглядів: 128

Фото без описуУряд продовжив виплати для внутрішньо переміщених осіб ще на 6 місяців. Призначення відбувається автоматично, із новою заявою звертатися не потрібно.

Це частина Зимової підтримки – ініціативи Президента України Володимира Зеленського й Уряду, спрямованої на допомогу українським родинам у складні зимові місяці. Це комплексний пакет нових і вже наявних програм, які роблять допомогу доступнішою для всіх, хто її потребує.

Якщо подаєте заяву на допомогу вперше, у застосунку Дія можна оформити довідку ВПО та грошову допомогу одразу на всю сім’ю.

Як це зробити – дивіться в інфографіці.

Більше про Зимову підтримку – на сайті e-aid.diia.gov.ua.

#Зимова_підтримка



« повернутися до розділу «Внутрішньо переміщеним особам»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь