Молочна продукція фермерів Юхимчуків з Рачина буде в новій упаковці
Дата: 02.01.2024 16:05
Кількість переглядів: 1869
Проект Горохівської громади став одним з переможців конкурсу на впровадження інструментів місцевого розвитку від агенції трансформацій "M.CLASS".
Ідея проекту - підтримка місцевого виробника - сімейної молочної ферми Юхимчуків з Рачина. В рамках реалізації проекту буде створений каталог їхньої продукції, розроблений дизайн пакування для відомих багатьом горохівчанам продуктів: кисломолочного сиру, молока та сметани, а також буде виготовлено пілотну партію пакування, включно з кількома примірниками шрифтом Брайля для незрячих клієнтів.
Агенція трансформацій "M.CLASS" реалізовує проекти за підтримки проєкту USAID "ГОВЕРЛА.