Вручено державні нагороди
Жителі громади неодноразово виявляли свій героїзм та звитягу у боротьбі з російськими окупантами. Багатьох із них, на жаль, ми втратили назавжди. Велика честь жити в один час із такими Героями.
8 вересня Горохівський міський голова Віктор Годик та т.в.о. начальника Першого відділу Луцького РТЦК та СП Віталій Гамлюк вручили державні нагороди родинам військових, які загинули на війні.
Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» нагороджено жителя с.Підбереззя Кислюка Андрія Васильовича (посмертно). Нагороду вручено батькові, Василю Пилиповичу.
Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами України», медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено жителя м.Горохів Лазара Павла Миколайовича (посмертно). Медаль отримав батько, Микола Степанович.
Відзнакою Міністерства Оборони України «За поранення» (важке) нагороджено військовослужбовця, жителя м.Горохів Олександра Мар’яша, котрий зі зброєю в руках захищає Батьківщину з 2014 року.
«Герої – це не лише ті, які віддають життя. А також ті, які продовжують життя. Кожен з вас – батьки, діти, внуки, несете ім’я Героїв, які далі, але вже як небесне військо, борються за нашу перемогу. Ви є натхненням для нас жити та боротися за Перемогу» - наголосив міський голова Віктор Годик на завершення зустрічі.