Нарада з директорами закладів дошкільної освіти Горохівської міської ради
Дата: 14.12.2022 16:45
Кількість переглядів: 170
14 грудня 2022 року в приміщенні освітнього центру «Горохів-хаб» відділом освіти УОКМССЗОЗ було проведено інформаційно-методичну нараду з директорами закладів дошкільної освіти Горохівської міської ради. У ході наради обговорено питання дотримання законодавства в закладах дошкільної освіти, створення безпечних умов організації освітнього процесу в умовах війни, організації харчування дітей дошкільного віку, роботи сайтів ЗДО та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Нарада проведена у формі відкритого діалогу директорів закладів дошкільної освіти, головних спеціалістів відділу освіти Тетяни Ничипорук, Галини Сидорук, Ірини Пушинської та консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірини Жаловаги.