Проведена профілактично-роз’яснювальна робота
Служба у справах дітей, як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства тощо.
26 липня 2022 року працівниками служби у справах дітей спільно із інспектором муніципальної варти порядку Горохівської міської ради Віталієм Малесиком, фахівцем соціальної роботи відділу соціального захисту міської ради Ларисою Горбань у селах Підбереззя, Печихвости та Стрільче проведений профілактичний захід, який мав на меті обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ї опікунів, піклувальників.
У ході проведення рейду з усіма батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків та щодо необхідності дотримання правил безпеки в умовах воєнного стану, ознайомлено із правилами перетину державного кордону. Дорослим наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.
Сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в службі у справах дітей були вручені продуктові та гігієнічні набори.