Привітання міського голови Віктора Годика з Міжнародним днем музеїв
Дата: 18.05.2022 09:51
Кількість переглядів: 392
Вітаємо музейних працівників з Міжнародним днем музеїв!
Музеї та музейні працівники виконують надзвичайно важливу місію у суспільстві – збереження культурного надбання, популяризацію самобутнього спадку рідного народу, ознайомлення з високим мистецтвом і досягненнями людства.
Своєю діяльністю ви поєднуєте історичне минуле із сьогоденням і майбутнім. Саме завдяки вашій подвижницькій, натхненній праці наша історико-культурна спадщина є візитною карткою країни, а збереженні безцінні колекції музеїв є вагомою складовою світової культури.
Щиро дякуємо всім музейним працівникам за щоденну самовіддану працю, бажаю всім нових творчих здобутків та відкриттів, мирного неба над головою, що є запорукою подальшої розквіту нашої країни!