На Горохівщині надходження з плати за землю склали понад 1,2 мільйона гривень
За підсумками січня 2022 року до бюджетів громад Горохівщини сплачено понад 1,2 мільйона гривень плати за землю.
Зокрема, з початку року юридичні особи Горохівщини спрямували до місцевих бюджетів понад 1,1 мільйона гривень, а фізичні особи – 90 тисяч гривень плати за землю.
Якщо належна вам земельна ділянка придбана за кошти, з яких не сплачено податків, саме час скористатися правом на одноразове добровільне декларування, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області