Горохівська міська громада
Волинська область, Луцький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Горохові пройшов XII фізкультурно – оздоровчий фестиваль «Повір у себе» серед осіб з інвалідністю

Дата: 09.08.2021 17:29
Кількість переглядів: 231

8 серпня 2021 року у місто Горохів на фізкультурно-оздоровчий фестиваль з’їхалися учасники з усієї Волинської області, а також команда з Червонограда, що на Львівщині. Вітали учасників вже з традиційним фестивалем Горохівський міський голова Віктор Годик, заступник начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Василь Шевчук та голова ГО «Сонце любові» Ольга Дубінська.

Результати змагань:

Змагання з дартсу проводились у двох категоріях.

У першій категорії серед жінок переможцями стали:

I місце – Органіста Валентина «Сонце любові» м.Горохів.

II місце – Мельник Лариса ГО «Батьки  дітей з синдромом Дауна» м.Луцьк.

III місце – Яриченко Марія «Сонце любові» м.Горохів.

Серед чоловіків:

I місце – Мартинюк Георгій «Сонце любові» м.Горохів.

II місце – Понікарчик Василь смт.Любешів.

III місце – Дижава Руслан м.Ковель.

У другій категорії серед жінок переможцями стали:

I місце – Корнійчук Ірина «Довіра» смт.Маневичі.

II місце – Погранічна Мирослава «Довіра» м.Маневичі.

III місце – Стасюк Альона ГО «Джерело життя» м.Луцьк.

Серед чоловіків:

I місце – Коріненко Олександр «Інтерактив» м.Горохів.

II місце – Лохтюк Андрій «Сонце любові» м.Горохів.

III місце – Паталій Борис м.Ковель.

Змагання з кеглів також проводились  у двох категоріях.

У першій категорії серед жінок переможцями стали:

I місце – Органіста Валентина «Сонце любові» м.Горохів.

II місце – Яриченко Марія «Сонце любові» м.Горохів.

III місце – Ринковська Катерина м.Ковель.

Серед чоловіків:

I місце – Омельчук Анатолій «Сонце любові» м.Горохів.

II місце – Мартинюк Георгій «Сонце любові» м.Горохів.

III місце – Фінюк Володимир «Поршень Волині» м.Луцьк.

У другій категорії серед жінок переможцями стали:

I місце – Мельник Олена м.Червоноград.

II місце – Стрекіца Тетяна ГО «Батьки  дітей з синдромом Дауна»

м. Луцьк.

III місце – Штогрин Галина м.Ковель.

Серед чоловіків:

I місце – Ліщанський Юрій ГО «Батьки  дітей з синдромом Дауна» м.Луцьк.

II місце – Лучков Дмитро м. Червоноград.

III місце – Хілько Олексій м.Володимир

Змагання  із стрільби з пневматичного пістолета проводилися в двох категоріях:

У першій категорії серед жінок переможцями стали:

I місце – Яриченко Марія «Сонце любові» м.Горохів

II місце – Органіста Валентина «Сонце любові» м.Горохів

III місце – Білітюк Тетяна «Інва-спорт» м.Луцьк

Серед чоловіків:

I місце - Понікарчик Василь м.Любешів.

II місце – Лопоха Олександр «Поршень Волині» м.Луцьк.

III місце – Омельчук Анатолій «Сонце любові» м.Горохів.

У другій категорії серед жінок переможцями стали:

I місце – Стрикіца Тетяна ГО «Батьки  дітей з синдромом Дауна» м.Луцьк.

Серед чоловіків:

I місце – Клінніков Михайло «Інтерактив» м.Горохів

II місце – Братунь Денис «Сонце любові» м.Горохів.

III місце – Свіщев Роман ГО «Батьки  дітей з синдромом Дауна» м.Луцьк

Змагання з Бочі (незалежно від статі). Учасники змагаються у трьох категоріях:

Перша категорія (особисті змагання – клас ВС1, ВС2) – змагаються учасники, що переміщаються на візках з ураженнями верхніх і нижніх кінцівок (легка та важка форма ДЦП тощо). Змагання у класах ВС1 та ВС2 проводяться окремо.

Клас ВС1:

I місце – Рибачук Яна смт.Мар’янівка

II місце – Чижук Володимир смт.Турійськ

III місце –Ринковська Катерина м.Ковель

Клас ВС2:

I місце – Гелетуха Олег м.Ковель

II місце – Панчук Анастасія м. Ковель

III місце – Ігнатов Олексій «Джерело життя» м.Луцьк

Друга категорія (клас ВС4, ВС5, опен-клас) – змагаються учасники, що переміщаються на візках з ураженнями верхніх і нижніх кінцівок (ушкодження шийного відділу хребта, міопатія тощо).

Клас ВС4:

I місце – Патрощук Василь смт. Турійськ

II місце – Мартинюк Георгій «Сонце любові» м.Горохів.

III місце – Цикман Дмитро «Сонце любові» м.Горохів.

Клас ВС5:

I місце – Сохань Святослав м.Червоноград

II місце - – Дижава Руслан м.Ковель.

III місце – Бакаєвич Валерій «Інва-Волинь» м.Луцьк

Третя категорія (особисті змагання) – змагаються учасники, які мають ураження опорно-рухового апарату, інші нозології та захворювання. У даній категорії допускається не більше трьох учасників від команди

I місце – Корнійчук Ірина смт.Маневичі

II місце – Стасюк Альона «Джерело життя» м.Луцьк

III місце – Філін Андрій м.Червоноград

У змаганнях дозволяється участь об’єднаних команд, що формуються з учасників змагань.

 Опен-клас (парні):

I місце – Білітюк Тетяна «Інва-Волинь» м.Луцьк

I місце – Кальчик Юрій м.Нововолинськ

II місце – Полікарчик Василь смт.Любишів

II місце – Савенюк Олександр м.Ковель

III місце – Паталій Борис м.Ковель

III місце – Репета Роман смт.Турійськ



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень