Пошук

У центрі Горохова вболівали за збірну України

Дата: 30.06.2021 11:22
Кількість переглядів: 1059

29 червня любителі футболу зібралися на майдані Незалежності міста Горохова для перегляду матчу 1/8 фіналу EURO2020 Швеція-Україна. Численні вболівальники, серед яких велика кількість приїхала у Горохів з довколишніх сіл, переглянути історичний матч у неповторній футбольній атмосфері, яка панувала в цей вечір у центрі міста.

Гра проходила в позиційній боротьбі і без надпотужних швидкостей. На 27-й хвилині Україна повела в рахунку. Після ідеального пасу від Ярмоленка, Олександр Зінченко ударом в один дотик відправляє м`яч у сітку воріт збірної Швеції - 1:0. Під кінець тайму Україна отримала гол у свої ворота. Еміль Форсберг пробив із-за меж штрафного майданчика і м`яч рикошетом від Іллі Забарного залетів у кут воріт Бущана - 1:1. Основний час так і закінчився нічиєю, після чого розпочалися овертайми. На 97-й хвилині збірна Швеції залишається в меншості, а на 120-й хвилині матчу, після подачі від Олександра Зінченка з флангу, Артем Довбик ударом головою забив гол- 2:1.

Україна зіграє у чвертьфіналі ЧЄ-2020, де 3 липня в Римі зустрінеться з збірною командою Англії.