Рішення міської ради №54-115/2025 «Про внесення змін до рішення сесії Горохівської міської ради №53-74/2025 від 15 жовтня 2025 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за межами населеного пункту с.Звиняче»»

Кількість переглядів: 21
Скликання: 8 скликання
Сесія: 54 сесія
Тип документу: Рішення міської ради
Дата: 20.11.2025
Автор: А.Карпевич
Номер документу: 54-115/2025
Назва документу: Про внесення змін до рішення сесії Горохівської міської ради №53-74/2025 від 15 жовтня 2025 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за межами населеного пункту с.Звиняче»
Прикріплені файли:
  1. 54-115/2025 (0.01 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь