Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

 (дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 лютого 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 12-13/2017

Про відмову у наданні

дозволу

на розробку проекту

землеустрою щодо

відведення земельної

ділянки для будівництва

індивідуальних гаражів

гр. Андрійчуку В.М.

гр. Голікову А.В.

гр. Калинюшко М.А.

 

Розглянувши заяву жительки м. Горохів, вул. І. Сливки, буд. 37, кв. 43, Андрійчук Валентини Миколаївни, жителя м. Горохів, вул.. І.Сливки, буд. 31, кв. 28, Голікова Анатолія Володимировича, жительки м. Горохів, вул. І. Сливки, буд. 27, кв. 4, Калинюшко Мар’яни Андріївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів, керуючись Конституцією України, ст. 12, 118, 122, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян», міська рада вирішила:

1. У зв’язку з тим, що вказане гр. Андрійчук В.М., гр. Голіковим А.В., гр. Калин бажане місце розташування земельних ділянок для будівництва і обслуговування індивідуального гаража відповідно до генерального плану забудови м. Горохова та містобудівної документації знаходиться в районі колективної забудови гаражів, відмовити гр. Андрійчук Валентині Миколаївні, гр. Голікову Анатолію Володимировичу та гр. Калинюшко Мар’яні Андріївні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража по вул І. Сливки (колишня вул. Ватутіна).

2. Рекомендувати громадянам, які користуються гаражами в районі колективної забудови гаражів по вул. І. Сливки в м. Горохів створити юридичну особу (об’єднання громадян).

3. Після створення юридичної особи (об’єднання громадян), повторно звернутися до Горохівської міської ради для отримання дозволу на оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під колективним гаражним будівництвом.

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016