Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(тридцять друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 липня 2019 року                                                                         м. Горохів

№ 32-9/2019

Про надання дозволу на

розробку детального плану території

в районі малоповерхової забудови

по вулиці Львівській, 38 та

по вулиці Львівській, 40 в м. Горохів

З метою, уточнення положення генерального  плану  населеного  пункту  та  визначення  планувальної організації і розвитку частини території м. Горохова та з метою приведення  містобудівної документації у відповідність із вимогами законодавства у сфері містобудівної   діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил та з метою раціонального використання земель населеного пункту м. Горохів, враховуючи колективну заяву жителів вул. Львівської, 38 та вул. Львівської, 40, керуючись Конституцією України, ст. 8, 10, 16, 19, 24, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Горохівської міської ради на розробку детального плану території орієнтовною площею 0,5000 га в районі вул. Львівської, 38 та вул. Львівської, 40 в м. Горохів.

2. Детальним планом передбачити можливість ведення індивідуального садівництва.

3. Визначити замовником розробки детального плану території орієнтовною площею 0,5000 га в районі вул. Львівської, 38 та вул. Львівської, 40 в м. Горохів виконавчий комітет Горохівської міської ради.

4. Розробку детального плану території орієнтовною площею 0,5000 га в районі вул. Львівської, 38 та вул. Львівської, 40 в м. Горохів, провести за рахунок громадян, які звернулись із колективним зверненням.

5. Виконавчому комітету Горохівської міської ради забезпечити:

- оприлюднення прийнятого рішення щодо розробки детального плану території орієнтовною площею 0,5000 га в районі вул. Львівської, 38 та вул. Львівської, 40 в м. Горохів;

- проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту;

- подання завершеного детального плану території орієнтовною площею 0,5000 га в районі вул. Львівської, 38 та вул. Львівської, 40 в м. Горохів на засідання сесії Горохівської міської ради для затвердження.

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016