Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

сьомого скликання

(тридцять друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 липня 2019 року                                                                         м. Горохів

№ 32-8/2019

Про надання дозволу на

розробку детального плану території

в районі вулиць Б. Хмельницького

та Луцької в м. Горохів

З метою, уточнення положення генерального  плану  населеного  пункту  та  визначення  планувальної організації і розвитку частини території м. Горохова та з метою приведення  містобудівної документації у відповідність із вимогами законодавства у сфері містобудівної   діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил та з метою раціонального використання земель населеного пункту м. Горохів, враховуючи заяву гр. Краков’як Ольги В’ячеславівни, керуючись Конституцією України, ст. 8, 10, 16, 19, 24, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Горохівської міської ради на розробку детального плану території орієнтовною площею 0,4000 га в районі в районі вулиць Б. Хмельницького та Луцької в м. Горохів.

2. Детальним планом передбачити можливість облаштування під’їзду до земельних ділянок по вул. Луцькій, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5 зі сторони вул.. Б. Хмельницького та можливість облаштування безплатної автомобільної стоянки з елементами благоустрою по вул. Б. Хмельницького.

3. Визначити замовником розробки детального плану території орієнтовною площею 0,4000 га в районі в районі вулиць Б. Хмельницького та Луцької в м. Горохів виконавчий комітет Горохівської міської ради.

4. Розробку детального плану території орієнтовною площею 0,4000 га в районі в районі вулиць Б. Хмельницького та Луцької в м. Горохів, провести за рахунок заявниці (Краков’як О.В.).

5. Виконавчому комітету Горохівської міської ради забезпечити:

- оприлюднення прийнятого рішення щодо розробки детального плану території орієнтовною площею 0,4000 га в районі в районі вулиць Б. Хмельницького та Луцької в м. Горохів;

- проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту;

- подання завершеного детального плану території орієнтовною площею 0,4000 га в районі в районі вулиць Б. Хмельницького та Луцької в м. Горохів на засідання сесії Горохівської міської ради для затвердження.

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016