Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

 (дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 березня 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 12-65/2017

Про припинення дії

рішення Горохівської

міської ради № 9/4

від 27 вересня 1997 року

та надання дозволу на

розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

гр. Ладиці А.М.

 

Розглянувши заяви жителів м. Горохів, вул. Грушевського, буд. 29, Ладики Миколи Максимовича про припинення дії рішення Горохівської міської ради № 9/4 від 27 вересня 1997 року та гр. Ладики Андрія Миколайовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись Конституцією України, ст. 12, 79-1, 116, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян», міська рада вирішила:

1. Припинити дію рішення Горохівської міської ради № 9/4 від 27 вересня 1997 року в частині передачі безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,10 га по вул. Грушевського, 29а в м. Горохів  гр. Ладиці Миколі Максимовичу.

2. Надати дозвіл гр. Ладиці Андрію Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,10 га по вул. Грушевського, 29а в м. Горохів.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, технічну документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження до сесії Горохівської міської ради.

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016