Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(тридцять перша сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14 травня 2019 року                                                                             м. Горохів

№ 31-21/2019

 

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

щодо встановлення меж,

земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

гр. Музичук Л.Я.

та передачу у власність

земельної ділянки

гр. Музичук А.Л.

 

Розглянувши заяву жительки вул. Коцюбинського, буд. 1, м. Горохів, Волинської області, гр. Музичук Аліни Леонідівни та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись Конституцією України, ст. 12, 79-1, 81, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян»,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Музичук Леоніди Ярославівни та у зв’язку із набуттям права власності на житловий будинок, передати безоплатно у приватну власність гр. Музичук Аліні Леонідівні земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0677 га по вул. Коцюбинського, 3 в м. Горохів, кадастровий номер земельної ділянки – 0720810100:02:001:0483.

2. Земельну ділянку передати безоплатно у власність за рахунок земель  житлової та громадської забудови населеного пункту м. Горохів, не переданих у власність та не наданих у користування.

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016