Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

  

 

 

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА  ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

( тридцять перша   сесія )

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  14  травня  2019 року                                                              м.Горохів

№ 31 - 8/ 2018

Про списання з балансу ТзОВ «Еталон»

будинків комунальної власності

 

Керуючись п.30  ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301,

міська рада вирішила:

  1. Провести списання з балансу ТзОВ «Еталон» багатоквартирних житлових будинків, у яких розміщені приміщення приватної та інших форм власності відповідно Додатку.
  2. Для списання з балансу багатоквартирних будинків директору ТзОВ «Еталон» Клембі А.Б. утворити комісію за результатами якої скласти акти про списання багатоквартирних будинків з балансу.
  3. У разі, коли у списаному з балансу багатоквартирному будинку комісією встановлено наявність окремих квартир та/або нежитлових приміщень, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на яких не зареєстровано, перелік таких квартир і нежитлових приміщень подати комісією на розгляд міської ради для визначення балансоутримувача.
  4. Акти на списання багатоквартирних будинків з балансу комісією подати на погодження міському голові.
  5. ТзОВ «Еталон» продовжити надання послуг з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій до моменту підписання договору на управління або до прийняття співвласниками рішення щодо форми управління багатоквартирним будинком.
  6. Рішення опублікувати на офіційному сайті Горохівської міської ради, а також розмістити відповідні оголошення на інформаційних стендах у під’їздах будинків.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу Ящукевича М.Ю.

 

 

  Міський голова                                                                В.Годик                                                                         

 
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016