Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(тридцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 березня 2019 року                                                                             м. Горохів

№ 30-23/2019

Про надання дозволу на

розробку проекту землеустрою

щодо відведення (зміни

цільового призначення

земельної ділянки) релігійній громаді

«Світло Життя» церкви Євангельських

Християн-Баптистів м. Горохів

 

Розглянувши клопотання релігійної громади «Світло Життя» церкви Євангельських Християн-Баптистів м. Горохів про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення (зміни цільового призначення земельної ділянки), керуючись Конституцією України, ст. 12, 20 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,                                     міська рада вирішила :

 

1. Надати дозвіл релігійній громаді «Світло Життя» церкви Євангельських Християн-Баптистів м. Горохів на розробку проекту землеустрою щодо відведення (зміни виду цільового призначення) земельної ділянки з земель для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (будівництва та обслуговування житлових будинків сімейного типу), код КВЦВЗ – В.03.04) на землі для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (код КВЦПЗ – 02.01) загальною площею 0,0941 га по вул. Коцюбинського в м. Горохів, кадастровий номер 0720810100:02:001:0478.

2. Надати дозвіл релігійній громаді «Світло Життя» церкви Євангельських Християн-Баптистів м. Горохів на розробку проекту землеустрою щодо відведення (зміни виду цільового призначення) земельної ділянки з земель для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (будівництва та обслуговування житлових будинків сімейного типу), код КВЦВЗ – В.03.04) на землі для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (код КВЦПЗ – 02.01) загальною площею 0,1059 га по вул. Коцюбинського в м. Горохів, кадастровий номер 0720810100:02:001:0479.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, проекти землеустрою подати на розгляд та затвердження до сесії Горохівської міської ради.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016