Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

сьомого скликання

(тридцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 березня 2019 року                                                                             м. Горохів

№ 30-24/2019

 

Про надання дозволу на

розробку детального плану

території  (вул. Коцюбинського)

 

З метою, уточнення положення генерального  плану  населеного  пункту  та  визначення  планувальної організації і розвитку частини території м. Горохова та з метою виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків сімейного типу по вул. Коцюбинського в м. Горохів, керуючись Конституцією України, ст. 8, 10, 16, 19, 24, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на виготовлення проектної документації щодо внесення змін до детального плану території з метою виділення двох земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (житлових будинків сімейного типу) орієнтовною площею по 0,1000 га кожна по вул. Коцюбинського в м. Горохів.

2. Визначити замовником виготовлення проектної документації щодо внесення змін до детального плану території з метою виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (житлових будинків сімейного типу) по вул. Коцюбинського в м. Горохів виконавчий комітет Горохівської міської ради.

3. Виготовлення проектної документації щодо внесення змін до детального плану території з метою виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (житлових будинків сімейного типу) по вул. Коцюбинського в м. Горохів, провести за рахунок церкви Євангельських Християн – Баптистів м. Горохів.

4. Виконавчому комітету Горохівської міської ради забезпечити:

- оприлюднення прийнятого рішення щодо виготовлення проектної документації щодо внесення змін до детального плану території з метою виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (житлових будинків сімейного типу) по вул. Коцюбинського в м. Горохів;

- проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеної проектної документації;

- подання проектної документації щодо внесення змін до детального плану території з метою виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (житлових будинків сімейного типу) по вул. Коцюбинського в м. Горохів  на чергове засідання сесії Горохівської міської ради на затвердження.

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016