Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА  ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

( двадцять сьома сесія )

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 листопада  2018 року                                                              м.Горохів

№ 27 - 39/2018

 

Про заборону використання

піротехнічних засобів (феєрверків)

на території міста Горохів

 

 

Враховуючи складну ситуацію, що склалася в державі, зважаючи на постійну небезпеку  агресії проти України, з метою забезпечення прав та законних інтересів мешканців міста Горохів, з метою недопущення травматизму серед населення внаслідок порушення правил поводження з піротехнічними виробами, керуючись статтею 25, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

міська рада вирішила :

  1. Заборонити використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) на території м.Горохів до моменту завершення операції об’єднаних сил.
  2. Зобов’язати власників торгово-розважальних закладів міста попереджати своїх відвідувачів про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверків).
  3. Попередити власників торгово-розважальних закладів міста про те, що в разі використання піротехнічних засобів (феєрверків) на території, прилеглій до їхнього закладу,  міською радою буде прийнято рішення про обмеження часу роботи даного закладу.

 4. Рекомендувати Горохівському відділу поліції ГУНП в Волинській області забезпечити належний контроль щодо виконання п.1 даного рішення.

 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу Ящукевича М.Ю.

 

                                          

 

  Міський голова                                                                В.Годик

  

 
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016