Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцять сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 листопада 2018 року                                                                         м. Горохів

№ 27-13/2018

 

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

щодо встановлення меж,

земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

гр. Грищука М.Є. та передачу

земельної ділянки у власність

гр. Барчук М.С.

 

Розглянувши заяву жителя вул. Студентська, буд. 10 кв. 5 м. Горохів, Волинської області, Барчука Вадима Петровича про згоду на передачу у власність земельної ділянки його дружині Барчук Марії Сергіївні, та заяву  жительки вул. Студентська, буд. 10 кв. 5, м. Горохів, Волинської області, гр. Барчук Марії Сергіївни про передачу у власність земельної ділянки та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись Конституцією України, ст. 12, 79-1, 81, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян»,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грищука Миколи Євгеновича та у зв’язку із набуттям права власності на житловий будинок та згодою нового власника жилого будинку Барчука В.П., передати безоплатно у приватну власність гр. Барчук Марії Сергіївні земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0934 га по вул. Я. Мудрого, 34 в м. Горохів, кадастровий номер земельної ділянки – 0720810100:02:001:0474.

2. Земельну ділянку передати безоплатно у власність за рахунок земель  житлової та громадської забудови населеного пункту м. Горохів, не переданих у власність та не наданих у користування.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016