Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцять сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 листопада 2018 року                                                                         м. Горохів

№ 27-11/2018

 

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

щодо встановлення меж,

земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

гр. Грищука С.М.

гр. Радчук І.О.

 

Розглянувши заяву жительки вул. Січових Стрільців, буд. 19 м. Горохів, Волинської області, Грищук Світлани Миколаївни та жительки вул. Князя Володимира, буд. 30, м. Горохів, Волинської області, Охріменко Нелі Степанівни про передачу у власність земельної ділянки та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись Конституцією України, ст. 12, 79-1, 81, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян»,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грищук Світлани Миколаївни, гр. Радчук Ірини Олексіївни та у зв’язку із набуттям права власності на житловий будинок, передати безоплатно у спільну сумісну власність гр. Грищук Світлані Миколаївні та гр. Охріменко Нелі Степанівні земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0651 га по вул. Князя Володимира, 30 в м. Горохів, кадастровий номер земельної ділянки – 0720810100:03:002:0444.

2. Земельну ділянку передати безоплатно у власність за рахунок земель  житлової та громадської забудови населеного пункту м. Горохів, не переданих у власність та не наданих у користування.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016