Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцять п’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 серпня 2018 року                                                                             м. Горохів

№ 25-21/2018

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

та передачу у постійне користування

земельної ділянки релігійній громаді

«Світло Життя» церкви Євангельських

Християн-Баптистів м. Горохів

 

 

Розглянувши клопотання релігійної громади «Світло Життя» церкви Євангельських Християн-Баптистів м. Горохів та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, керуючись Конституцією України, ст. 12, 92, 116, 123, 134, 186 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у постійне користування Релігійній громаді «Світло Життя» церкви Євангельських Християн-Баптистів м. Горохів земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (будівництва та обслуговування житлових будинків сімейного типу), код КВЦВЗ – В.03.04) загальною площею 0,2000 га, по вул. Коцюбинського в м. Горохів, кадастровий № 0720810100:01:002:0251.

2. Земельну ділянку надати у постійне користування за рахунок земель,  житлової та громадської забудови населеного пункту м. Горохів, не переданих у власність та не наданих у користування, за умови виконання вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3. Надати дозвіл Релігійній громаді «Світло Життя» церкви Євангельських Християн-Баптистів м. Горохів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (будівництва та обслуговування житлових будинків сімейного типу), код КВЦВЗ – В.03.04) загальною площею 0,2000 га, по вул. Коцюбинського в м. Горохів, кадастровий № 0720810100:01:002:0251.

4. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, технічну документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження до сесії Горохівської міської ради.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л.Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016