Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцять п’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 серпня 2018 року                                                                             м. Горохів

№ 25-13/2018

 

Про надання дозволу на

виготовлення технічної

документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки

Горохівській райспоживспілці

 

Розглянувши клопотання Горохівської районної спілки споживчих товариств про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки керуючись Конституцією України, ст. 12, 92, 116, 120, 123, 186, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи погодження ради спілки сільськогосподарських підприємств Горохівського району на поділ земельної ділянки та враховуючи те, що частина приміщення, що розташоване на земельній ділянці по вул. Незалежності, 2 в м. Горохів, перебуває у власності Горохівської районної спілки споживчих товариств,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Надати дозвіл Горохівській районній спілці споживчих товариств на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1600 га по вул. Незалежності, 2 в м. Горохів, яка перебуває на праві постійного користування у ради спілки сільськогосподарських підприємств Горохівського району.

2. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, технічну документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження до сесії Горохівської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016