Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцять п’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 серпня 2018 року                                                                             м. Горохів

№ 25-31/2018

Про надання дозволу на

розробку детального плану території

в районі вулиці Чкалова в м. Горохів

 

З метою, уточнення положення генерального  плану  населеного  пункту  та  визначення  планувальної організації і розвитку частини території м. Горохова та з метою приведення  містобудівної документації у відповідність із вимогами законодавства у сфері містобудівної   діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил та з метою раціонального використання земель населеного пункту м. Горохів, враховуючи колективне звернення жителів вул. Чкалова та пров. Чкалова, керуючись Конституцією України, ст. 8, 10, 16, 19, 24, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :

 

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Горохівської міської ради на розробку детального плану території орієнтовною площею 0,5500 га в районі вулиці Чкалова в м. Горохів.

2. Детальним планом передбачити можливість розміщення об’єктів індивідуального житлового та гаражного будівництва, та можливість ведення індивідуального садівництва.

3. Визначити замовником розробки детального плану території орієнтовною площею 0,5500 га в районі вулиці Чкалова в м. Горохів виконавчий комітет Горохівської міської ради.

4. Розробку детального плану території орієнтовною площею 0,5500 га в районі вулиці Чкалова в м. Горохів, провести за рахунок громадян, які звернулись із колективним зверненням.

5. Виконавчому комітету Горохівської міської ради забезпечити:

- оприлюднення прийнятого рішення щодо розробки детального плану території орієнтовною площею 0,5500 га в районі вулиці Чкалова в м. Горохів;

- проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту;

- подання завершеного детального плану території орієнтовною площею 0,5500 га в районі вулиці Чкалова в м. Горохів на засідання сесії Горохівської міської ради для затвердження.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016