Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцять третя сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 квітня 2018 року                                                                         м. Горохів

№ 23-44/2018

 

Про повторний розгляд

клопотання Горохівської

райспоживспілки

 

Повторно розглянувши клопотання правління Горохівської райспоживспілки щодо надання дозволу на розробку експертної грошової оцінки земельної ділянки, керуючись Конституцією України, ст. 12, 93, 116, 124, 186, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

                                     міська рада вирішила:

 

1. У зв’язку з відсутністю ділянок у Національній кадастровій системі надати дозвіл Горохівській райспоживспілці на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі код КВЦПЗ 03.07 орієнтовною площею 0,0440 га по вул. Луцькій, 26 в м. Горохів.

2. Надати дозвіл Горохівській райспоживспілці на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі код КВЦПЗ 03.07 орієнтовною площею 0,0900 га по вул. Сокальській, 2а в м. Горохів.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, технічну документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження до сесії Горохівської міської ради.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                       В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016