Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцять четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 червня 2018 року                                                                         м. Горохів

№ 24-31/2018

 

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

щодо встановлення меж,

земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

гр. Водницького А.Г.

гр. Бишовець В.Г.

 

Розглянувши заяву жителя м. Горохів, вул. Гетьманська, буд. 4, гр. Водницького Анатолія Григоровича, жительки м. Горохів, вул. В. Фещака, буд. 3, кв. 4,  гр. Бишовець Валентини Григорівни та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись Конституцією України, ст. 12, 79-1, 81, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян»,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати безоплатно у спільну сумісну власність гр. Водницькому Анатолію Григоровичу, гр. Бишовець Валентині Григорівні земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0894 га по вул. Гетьманській, 4 в м. Горохів, кадастровий номер 0720810100:01:002:0328.

2. Земельну ділянку передати безоплатно у спільну сумісну власність за рахунок земель  житлової та громадської забудови населеного пункту м. Горохів, не переданих у власність та не наданих у користування.

 

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016