Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА  ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(дванадцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 лютого 2017 року                                                       м.Горохів

№ 12-9/2017

 

Про встановлення ставок

транспортного податку на території

Горохівської міської ради

 

Керуючись статтями 10, 12, 267 Податкового кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити ставки транспортного податку на території Горохівської міської ради для фізичних та юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, у розмірі 25000 (двадцяти п’яти тисяч) гривень за кожен легковий автомобіль на календарний рік.

2. Рекомендувати Горохівському відділенню Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області при здійсненні контролю за повнотою надходжень транспортного податку керуватись вимогами чинного законодавства України та даним рішенням.

3.Дане рішення вступає в дію відповідно до чинного законодавства.

4. З моменту вступу в дію цього рішення рішення міської ради від 27.03.2015 року №41-3/2015 «Про встановлення ставок транспортного податку на території Горохівської міської ради» вважати таким, що втратило  чинність.

 

 

Міський голова                                                 В.Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016