Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА  ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

( дванадцята    сесія )

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  24 лютого 2017 року                                                              м.Горохів

№ 12-12/2017

Про списання з балансу

багатоквартирного будинку

 

Відповідно до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 та ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

міська рада вирішила:

 

 1. Провести списання з балансу багатоквартирного будинку, який розташований за адресою: м.Горохів, вул. І.Сливки, 16 (ОСББ «Родинний затишок 2016»).

2. Для списання з балансу багатоквартирного будинку утворити комісію у складі:

1. Клемба А.Б., директор ТзОВ «Еталон»;

2. Косинський О.М., в.о. майстер будинкоуправління тзОВ «Еталон»;

3. Киселюк Л.І., головний бухгалтер ТзОВ «Еталон»;

4. Ящукевич М.Ю., заступник міського голови;

 3. За результатами роботи комісії скласти акт про списання багатоквартирного будинку з балансу. Списання з балансу завершити у строк не більше двох місяців.

 4. У разі, коли у списаному з балансу багатоквартирному будинку комісією встановлено наявність окремих квартир та/або нежитлових приміщень, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на яких не зареєстровані, перелік таких квартир та/або нежитлових приміщень подається комісією на розгляд міської ради для визначення балансоутримувача.

 5. Доручити  заступнику міського голови Ящукевичу М.Ю. затверджувати подані комісією акти про списання багатоквартирного будинку з балансу.

 6. Комунальному підприємству ТзОВ «Еталон» продовжити надання послуг з утримання, технічного обслуговування будинку та прибудинкової території до моменту підписання договору на управління або до прийняття

 

 

 

 

співвласниками рішення щодо форми (способу) управління багатоквартирним будинком.

 6.1 Комунальне підприємство ТзОВ «Еталон» зобов’язане при передачі будинку на управління передати технічну документацію на будинок уповноваженому співвласниками або управителю.

 6.2 У разі відсутності технічної документації на будинок комунальне підприємство ТзОВ «Еталон» зобов’язане виготовити її на протязі шести місяців після передачі будинку на управління.

 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ящукевича М.Ю. та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва.

 

 

  Міський голова                                                                В.Годик   
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016