Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

 

  

 

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцять перша сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 лютого 2018 року                                                                         м. Горохів

№ 21-65/2018

Про надання дозволу на

розробку детального плану території

 

З метою, уточнення положення генерального  плану  населеного  пункту  та  визначення  планувальної організації і розвитку частини території м. Горохова та з метою приведення  містобудівної документації у відповідність із вимогами законодавства у сфері містобудівної   діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил та з метою раціонального використання земель населеного пункту м. Горохів, керуючись Конституцією України, ст. 8, 10, 16, 19, 24, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Горохівської міської ради на розробку детального плану території орієнтовною площею 1,00 га в районі вулиць Шевченка, Торгової та Луцької (район АЗС WOG, Горохівської музичної школи та Горохівської центральної районної бібліотеки).

2. Детальним планом передбачити можливість розміщення об’єктів індивідуального житлового та гаражного будівництва, торгових об’єктів, об’єктів інфраструктури та рекреації.

3. Визначити замовником розробки детального плану території орієнтовною площею 1,00 га в районі вулиць Шевченка, Торгової та Луцької (район АЗС WOG, Горохівської музичної школи та Горохівської центральної районної бібліотеки) виконавчий комітет Горохівської міської ради.

4. Розробку детального плану орієнтовною площею 1,00 га в районі вулиць Шевченка, Торгової та Луцької (район АЗС WOG, Горохівської музичної школи та Горохівської центральної районної бібліотеки), провести за рахунок міського бюджету.

5. Виконавчому комітету Горохівської міської ради забезпечити:

- оприлюднення прийнятого рішення щодо розробки детального плану території орієнтовною площею 1,00 га в районі вулиць Шевченка, Торгової та Луцької (район АЗС WOG, Горохівської музичної школи та Горохівської центральної районної бібліотеки);

- проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту;

- подання завершеного детального плану території орієнтовною площею 1,00 га в районі вулиць Шевченка, Торгової та Луцької (район АЗС WOG, Горохівської музичної школи та Горохівської центральної районної бібліотеки) на засідання сесії Горохівської міської ради для затвердження.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016