Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА  ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(двадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня 2017 року                                                                         м. Горохів

№ 20-22/2017

 

Про припинення дії рішеня

Горохівської міської ради

від 24 лютого 2016 року

№ 5-17/2016

 

З метою впорядкування земельно-кадастрової документації та необхідністю виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під об’єктами комунальної власності в м. Горохів, керуючись ст. 12, 92, 116, 123, 186, Перехідними положеннями Земельного кодексу України ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

                                     міська рада вирішила :

1. Припинити дію рішення Горохівської міської ради від 24 лютого 2016 року № 5-17/2016

2. Надати дозвіл ТзОВ «Еталон» на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі 9На місцевості) з метою передачі її у постійне користування для обслуговування об’єкта рекреаційного призначення (урочища «Соснина») орієнтовною площею 25,0000 га по вул. Студентській в м. Горохів, за рахунок земель житлової та громадської забудови, в тому числі, за рахунок земель для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення в межах населеного пункту м. Горохів, непереданих у власність та ненаданих у користування.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, технічну документацію із землеустрою надати на розгляд та затвердження сесії Горохівської міської ради згідно чинного законодавства.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016