Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 лютого 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 12-36/2017

 

Про перенесення розгляду

заяв громадян – учасників АТО

 

Розглянувши заяви громадян – учасників антитерористичної операції жителя с. Мирне, Горохівського району, Волинської області, Глез Петра Миколайовича; жителя вул. Лемешівська, буд. 18 с. Підбереззя, Горохівського району, Волинської області, Кунчика Ігоря Анатолійовича; жителя вул. Ставкова, буд. 9 с. Галичани, Горохівського району, Волинської області Мельничука Юрія Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись Конституцією України, ст. 12, 118, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян»,                                  міська рада вирішила:

1. Перенести розгляд заяв вище перерахованих громадян до забезпечення земельними ділянками для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадян - учасників антитерористичної операції, які зареєстровані на території м. Горохів.

2. Рекомендувати вище перерахованим громадянам звернутися із заявою до органів місцевого самоврядування інших населених пунктів з метою виділення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

3. У разі отримання у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у іншому населеному пункті, повідомити про отримання Горохівську міську раду.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016