Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

 

ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ   ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

                                Р І Ш Е Н Н Я

 

 від   27.07.201№  65

       м.Горохів

Про  стан     виконання    вимог

Закону України „ Про звернення

громадян” та Указу Президента

України „ Про   першочергові

заходи щодо забезпечення реалізації

та гарантування      конституційного

права    на    звернення до органів

 державної     влади        та  органів 

місцевого            самоврядування „

 за  І півріччя 2018 року.

 

На виконання розпорядження  голови районної державної адміністрації від 03 березня 2008 року №81 «Про організацію виконання в районі  Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Горохівська міська рада вжила ряд заходів по забезпеченню реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників.

Протягом першого півріччя 2018 року до міської ради  від жителів міста надійшло 201 звернення громадян, що на 11 більше, ніж за відповідний період  минулого року.

На особистому прийомі голови міської ради побувало 13 громадян, у заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу – 2 осіб, у секретаря ради – 5 осіб.

Зареєстровано 181 письмове звернення, що на 11 більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Кількість колективних звернень зменшилась з 4 звернень минулого року до 3 звернення за І півріччя 2018 року. За січень-червень 2018 року не  зареєстровано  повторних звернень.

 До міської ради протягом першого кварталу надходили звернення від найменш захищених верств населення: 3 звернення від інвалідів, 20 звернень від учасників бойових дій.

Всього заявниками порушено 201 питання різноманітного характеру. 112 (56 відсотків) усіх порушених питань становили питання аграрної політики, 12 (6 відсотків) звернень – питання комунального господарства та  60 (30  відсотків) - соціального захисту.

З усіх звернень, що надійшли протягом першого кварталу 2018 року  до Горохівської міської ради  171 вирішено позитивно, 20 – дано роз’яснення.

Щоквартально звіт по зверненнях громадян, забезпечення їх виконання розглядається на засіданнях виконавчого комітету міської ради.

Особистий прийом громадян проводиться згідно з графіком затвердженим розпорядженням міського голови від 01.12.2010 року №36 Род  «Про затвердження графіка прийому громадян з особистих питань в Горохівській міській раді».

        Звернення громадян розглядались як у письмовій так і в усній формі. Зокрема на засіданнях виконавчого комітету міської ради, сесійних засіданнях, засіданнях постійних депутатських комісій, при потребі з виїздом на місце виявлення скарги чи звернення.

 

                 Виходячи із вищенаведеного, виконком міської ради вирішив :

 

1.Інформацію міського голови В.Годика про стан виконання вимог Закону України „ Про звернення громадян” та Указу Президента України „ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування „ взяти до відома.

2.Посилити вимогливість до відповідальних осіб за результатами розгляду заяв і скарг, вишукувати всі можливості  для задоволення законних вимог громадян, особливо найменш соціально захищених категорій та забезпечити неухильне виконання Закону України „ Про звернення громадян”.

3.Виявляти та усувати причини, що породжують скарги громадян, вирішувати питання про відповідальність  осіб, з вини яких допущені порушення, вжити  дієвих заходів щодо їх усунення.

4.Регулярно проводити особистий прийом громадян, дотримуватись затверджених графіків особистого прийому.

 

 

 

 

         Міський голова                                                                        В.Л.Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016