Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

 

ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ   ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

           Від  17.04.2018 р   №  39

                     м.Горохів

 

          Про стан       виконавської    дисципліни

          та    організації  роботи з контролю

         за виконанням документів.

 

З метою посилення виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного та якісного виконання відділами міської ради актів законодавства, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної, районної державних адміністрацій та реагування на запити й звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад виконавчим комітетом міської ради розглядаються та узагальнюються  дані питання протягом року та в терміни їх виконання.

        Впродовж І кварталу  2018 року в міську раду надійшло та зареєстровано 36  документів від вищестоящих органів, юридичних та фізичних осіб, із них   7 розпоряджень, актів і  доручень в.о. голови  райдержадміністрації

Всі питання, які порушені в розпорядженнях розглянуті, вивчені та прийняті для ознайомлення та виконання. Дотримується виконання вимог контрольної документації – відповіді надаються своєчасно, відповідно до термінів, що встановлені у вхідних документах.

За звітний період в міській раді було прийнято:

  • рішень міської ради – 74;
  • рішень виконавчого комітету – 34;
  • розпоряджень – 45 ;

Щоквартально міським головою проводяться наради з апаратом ради  виконанню доручень, вимог чинного законодавства, розглядається стан виконавської дисципліни апарату ради з метою забезпечення оперативного реагування на документи зі      стислими термінами виконання та своєчасне виконання інших документів         згідно з вимогами установленими чинним законодавством,

                                         виконком міської ради вирішив :

 

         1.Забезпечити оперативне реагування на документи зі стислими термінами          виконання та своєчасне виконання інших документів ( Мазін Т.Г).

         2.Вжити додаткових заходів щодо поліпшення стану виконавської    дисципліни апарату міської ради у 2018 році ( Годик В.Л.).

         3.Передбачити у планах роботи розгляд питання про стан виконавської          дисципліни (Ковальчук Н.В.).

4.Забезпечити в 2018 році безумовне виконання розпоряджень голови райдержадміністрації щодо стану забезпечення виконання відділами та секторами апарату, структурними підрозділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування актів, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації та реагування на запити й звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад .

         6. Контроль за виконанням цього  рішення залишаю за собою.

 

 

 

       Міський  голова                                                                          В.Л.Годик                                                                 
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016