Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 липня 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 16-41/2017

Про припинення дії рішення

Горохівської міської ради

№ 20-9/2012

від 27 липня 2012 року та

надання дозволу на

розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельної

ділянки Головному Управлінню

Національної Поліції

у Волинській області

 

Розглянувши клопотання Головного Управління Національної Поліції у Волинській області про надання у постійне користування земельної ділянки, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, керуючись Конституцією України, ст. 12, 92, 123, 134 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,                                     міська рада вирішила :

 

1. Припинити дію рішення Горохівської міської ради від 27 липня 2012 року № 20-9/2012 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горохівському РВУ МВС України у Волинській області».

2. Надати дозвіл Головному Управлінню Національної Поліції у Волинській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку орієнтовною площею 0,15 га за адресою: м. Горохів, вул. І. Сливки, з метою подальшого надання земельної ділянки у постійне користування.

3. Відведення провести за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Горохів, непереданих у власність та ненаданих у користування з з врахуванням вимог ст. 186-1 Земельного кодексу України.

4. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, проект землеустрою надати на розгляд та затвердження сесії Горохівської міської ради згідно чинного законодавства.

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016