Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА  ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 лютого 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 12-27/2017

 

Про надання дозволу

на розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

ТзОВ «Еталон»

 

З метою впорядкування земельно-кадастрової документації та необхідністю виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під об’єктами міської комунальної власності та об’єктами що обслуговуються ТзОВ «Еталон», керуючись ст. 12, 92, 116, 123, 186, Перехідними положеннями Земельного кодексу України ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

                                     міська рада вирішила :

1. Надати дозвіл ТзОВ «Еталон» на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) з метою передачі її у постійне користування для обслуговування багатоквартирного житлового будинку орієнтовною площею 0,2500 га по вул. Б. Хмельницького, 20 в м. Горохів, за рахунок земель житлової та громадської забудови, в тому числі, за рахунок земель для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування в межах населеного пункту м. Горохів, непереданих у власність та ненаданих у користування.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, технічну документацію із землеустрою надати на розгляд та затвердження сесії Горохівської міської ради згідно чинного законодавства.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016