Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА  ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(шістнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 липня 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 16-14/2017

Про затвердження детального

плану території розташування

житлово-громадської забудови

по вул. Грушевського, 3а в м. Горохів,

Волинської обл.

 

Розглянувши детальний план території розташування житлово-громадської забудови по вул. Грушевського, 3а в м. Горохів, Волинської обл., яким передбачено будівництво Римо-Католицької церкви Вознесіння Господнього з допоміжними та надвірними будівлями, керуючись Конституцією України, ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи відсутність пропозицій та зауважень громадськості до детального плану території, міська рада вирішила :

 

1. Затвердити детальний план території розташування житлово-громадської забудови по вул. Грушевського, 3а в м. Горохів, Волинської обл., яким передбачено будівництво Римо-Католицької церкви Вознесіння Господнього з допоміжними та надвірними будівлями.

2. Внести зміни до рішення Горохівської міської ради від 02 серпня 2016 року № 8-130/2016 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій Релігійній громаді Вознесіння Господнього Римсько-Католицької Церкви в Горохові».

3. В пункті 1 рішення Горохівської міської ради від 02 серпня 2016 року № 8-130/2016 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій Релігійній громаді Вознесіння Господнього Римсько-Католицької Церкви в Горохові» слова «орієнтовною площею 0,08 га» замінити словами «орієнтовною площею 0,16 га».

4. Дане рішення в двотижневий строк оприлюднити шляхом опублікування на офіційному сайті Горохівської міської ради.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016