Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(шістнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 липня 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 16-21/2017

 

Про надання дозволу

на розробку проекту

землеустрою щодо

відведення земельної

ділянки ОСББ «Возз’єднання, 4А»

 

Розглянувши клопотання об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Возз’єднання, 4А», зареєстрованого за адресою вул. Возз’єднання, буд. 4А, м. Горохів про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, керуючись Конституцією України, ст. 12, 42, 118 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Надати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Возз’єднання, 4А» на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку орієнтовною площею 0,15га по вул. Возз’єднання, 4А в м. Горохів, з метою подальшої безоплатної передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови, непереданих у власність і ненаданих у користування.

2. Відведення провести з врахуванням вимог ст. 186-1 Земельного кодексу України.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, проект землеустрою надати на розгляд та затвердження сесії Горохівської міської ради згідно чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016