Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 лютого 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 12-20/2017

Про надання дозволу

на розробку проекту

землеустрою щодо

відведення земельної

ділянки гр. Московченко Л.С.

 

Розглянувши повторно заяву жительки вул. І. Богуна, буд. 9, м. Горохів, Волинської області, Московченко Любові Сергіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража, керуючись Конституцією України, ст. 12, 81, 118, 121, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян», враховуючи погодження Горохівської філії ПАТ «Волиньобленерго»,

 

 міська рада вирішила:

 

1. Надати дозвіл Московченко Любові Сергіївні на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,01 га по вул. І. Богуна в м. Горохів, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Горохів, непереданих у власність і ненаданих у користування.

2. Відведення провести з врахуванням вимог ст. 186-1 Земельного кодексу України.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, проект землеустрою надати на розгляд та затвердження сесії Горохівської міської ради згідно чинного законодавства.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016