Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 лютого 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 12-19/2017

Про надання дозволу

на розробку проекту

землеустрою щодо

відведення земельної

ділянки гр. Метельському А.М.

 

Розглянувши заяву жителя вул. Луцька, буд. 24, кв. 8, м. Горохів, Волинської області, Метельського Андрія Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража, керуючись Конституцією України, ст. 12, 81, 118, 121, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян»,

 

 міська рада вирішила:

 

1. Надати дозвіл Метельському Андрію Миколайовичу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,01 га по вулЛуцькій в м. Горохів, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Горохів, непереданих у власність і ненаданих у користування.

2. Відведення провести з врахуванням вимог ст. 186-1 Земельного кодексу України.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, проект землеустрою надати на розгляд та затвердження сесії Горохівської міської ради згідно чинного законодавства.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016