Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 лютого 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 12-18/2017

Про надання дозволу

на розробку проекту

землеустрою щодо

відведення земельної

ділянки гр. Машині В.Г.

 

Розглянувши заяву жительки вул. Лесі Українки, буд. 28, с. Мирне, Горохівського району, Волинської області, Машини Віти Ігорівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись Конституцією України, ст. 12, 81, 118, 121, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян»,

 

 міська рада вирішила:

 

1. Надати дозвіл Машині Віті Ігорівні на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,10 га по вул. С. Бандери, 32 в м. Горохів, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Горохів, непереданих у власність і ненаданих у користування.

2. Відведення провести з врахуванням вимог ст. 186-1 Земельного кодексу України.

3. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, проект землеустрою надати на розгляд та затвердження сесії Горохівської міської ради згідно чинного законодавства.

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016