Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 травня 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 14-23/2017

 

Про надання дозволу на

виготовлення технічної

документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості)

9ДПРЧ УДСНС України

у Волинській області

 

Розглянувши клопотання 9 державної пожежно-рятувальної частини управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, керуючись Конституцією України, ст. 12, 92, 116, 123, 186, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

                                     міська рада вирішила :

 

1. Надати дозвіл 9 державній пожежно-рятувальній частині Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та постійної діяльності органів МНС (код КВЦВЗ – В.03.14) загальною площею 1,0494 га по вул. Козацькій, 61 в м. Горохів, яка перебувала на праві постійного користування СДПЧ-9 згідно державного акта на право постійного користування землею серії ІІ-ВЛ № 001190.

2. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, технічну документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження до сесії Горохівської міської ради.

 

 

 

 

Міський голова                                                                   В.Л. Годик

 
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016