Горохівська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ
    

УКРАЇНА

ГОРОХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 травня 2017 року                                                                             м. Горохів

№ 14-34/2017

Про повторний розгляд

заяв

гр. Гладишевського Т.І.,

гр. Маркіна О.С.,

гр. Тишко Л.Є.

 

Розглянувши повторно заяву жителя вул. Героїв УПА, буд. 22, м. Горохів, Гладишевського Тараса Ігоровича, жителя вул. Річна, буд. 50, м. Горохів, Маркіна Олексія Сергійовича, жительки с. Підбереззя, Горохівського району, Волинської області, Тишко Людмили Євгенівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, керуючись Конституцією України, ст. 12, 81, 118, 121, Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14, 15, Закону України «Про звернення громадян»,

 

міська рада вирішила:

 

1. Надати дозвіл Гладишевському Тарасу Ігоровичу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,01 га по вул. Б. Хмельницького в м. Горохів, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Горохів, непереданих у власність і ненаданих у користування.

2. Надати дозвіл Маркіну Олексію Сергійовичу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,01 га по вул. Б. Хмельницького в м. Горохів, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Горохів, непереданих у власність і ненаданих у користування.

3. Надати дозвіл Тишко Людмилі Євгенівні на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,01 га по вул. Б. Хмельницького в м. Горохів, з метою подальшої передачі земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови м. Горохів, непереданих у власність і ненаданих у користування.

4. Відведення провести з врахуванням вимог ст. 186-1 Земельного кодексу України.

5. Після виготовлення та погодження в установленому порядку, проекти землеустрою надати на розгляд та затвердження сесії Горохівської міської ради згідно чинного законодавства.

Міський голова                                                                   В.Л. Годик
ВХІД
ДОКУМЕНТИ
Copyright 2016